Şimdi Ara

EN UCUZ LOL OYNATACAK PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar en ucuza lolü 60 fps üstü oynatacak bir pc toplamak istiyorum (düşük ayarlarda bile oynatsa yeter)

Apu işlemcili bir şey mi toplamak daha ucuz ve mantıklı olur yoksa gt1030 falan mı yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Up lütfen yardımcı olun

• https://inventus.com.tr/frekanstv

Frekans tv apu sistem bakabilirsiniz. Youtubeda 4600G lol diye aratınca test videolarında 100 fps civarı aldığı görülüyor. GT 1030 almaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    2200g alsam yetmezmi ? 8 gb ram ile

• 8gb ram yeterli gelmez. Zaten grafik belleği de ramden yiyor. Çift kanal olmaması da grafik performansını doğrudan etkiliyor. Ayrıca Win 11 falan kullanacaksanız, 16 ram iyi olur.
    2200G / 3200G işlemcili sistemler de 5.5-6 bin civarı. Mantıklı fiyatta değiller.

İkinci el 3000g buldum çift kanal 8gb veya 16 yapsam ywterli olur herhalde 2. El toplayacağım aslında mantıkdan ziyade en ucuza toplamaya çalışıyorum çünkü ne alırsam alım çöp olcak mak 6 ay kullanırım

• https://gameplus.com.tr/oyunlar

Gameplusta lol varmış. Vdsl / Fiber İnternetiniz varsa Pcye vereceğiniz parayı aboneliğe verip oynarsınız. Elinizde nete girebilen bir cihazda denenebilir.

Teşekkür ederim gfnow kullanıcam tabi ama daha ağır ve singlr olan oyunlar için lolde pimg olur o yüzeen lolu normal oynatması lazım

• .

• KarıncaBesleyenAdam kullanıcısına yanıt

en az 2 x4GB yaparsanız,iş görür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.