Şimdi Ara

En sonunda buda oldu SS'li (Tekrar Geldiler 3. Sayfada Ss'ler] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Tualeti-Tıkayan-Adam Haznedar'da oturuyom bende. varsa bi durum gelip halledelim aslan.
  • Konuyu güncelledim arkadaşlar.

Gelmek isteyenlere teşekkür ederim

Yanlız şuanlık bir kavga konusu yok. Yarın sabah gelirlerse aşşağıya inip konuşacağım 2-3 arkadaşıma söyledim. Sabah gelecekler eve. Tek gitmemden daha iyi olur diye düşündüm 2-3 kişi gitmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba şahin yada broadway mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

Araba şahin yada broadway mi?

Hyundai accent

• quote:

Orijinalden alıntı: Tualeti-Tıkayan-Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dehaxtor

1 - o cocyklar bir daha oraya ugramayacak sanslisin
    Ugradiklarinda senin onlari fena benzetecegini biliyorlar

2 - tutki ugradilar , sana burda "agzini burnunu kir" diyenlere pmden mesaj at adresini hepbirlikte kirin agizlarini burunlarini

3 - denizlide olaydin şahsen ben gelirdim , aynı şey benimde başıma gelebilir ,

4 - araba konusuna gelecek olursak , pasta cila belki çözüm olabilir, yada benzinle sil, zift bezinle geçiyor belki buda geçer

Teşekkürler hocam. Çocuklar bir daha geldiler. Ne yapayım ? Ss de attım

Apartmanda mı oturuyorsunuz hocam? Eğer öyleyse şiddete başvurmak yerine, 3-5 kişiyle konuşun, anlatın verdikleri zararı ve duyarsızlığı. Bir olup geldikleri zaman kapının önüne çıkın insan gibi uyarın. Eğer birazcık kafaları çalışıyorsa giderler başka yerde içip kirletirler.

Evet apartmanda oturuyorum. Şimdi gittiler sigara içip. Ama 1 saat kadar oturdular.

Yarın gelirlerse inip konuşacağım 5-6 kişi bulup.

Teşekkürler

En mantıklısı apartman sakinleriyle iş birliği yapıp düzgünce konuşmak olur hocam, seni tek görünce onlar kaplan kesilir bırak büyüklerinin sözünü dinlesinler biraz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

Araba şahin yada broadway mi?

Hyundai accent

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Hocam şu alıntıladığınız mesajı silebilirmisiniz?

Sonuçta kocaman lise biri filan tanır mahalleden daha kötü olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ipekhayalet

@Tualeti-Tıkayan-Adam Haznedar'da oturuyom bende. varsa bi durum gelip halledelim aslan.

saol hocam teşekkürler

• Kanıt varsa ver savcılığa, uğraşsın bebeler.

• Bunlara pabuç bırakmayacan, hepsi serseri zaten anlattığına göre, keşke laf ettikleri an da bir tanesini benzetseydin güzelce, hem terbiye de etmiş olurdun önlerine gelene ahkam kesmezlerdi.
  • Böyle çakallar piyasada çok fazla.Dikkat edin amacsız yaşıyorlar,yanlarında alet olabilir Allâh korusun bu amacsızlar herşeyi yaparlar alttan almayın ama mantıklı davranın hocam.Bunları tek tek bi odaya koyucan tekme tokat dalacaksın da genede birşey olmaz en iyisi hepsini yakacan birtane bırakmıcan bak bakalım ülke ne yaşanası oluyor.
    Eğitim şart bunlara az daha yazarsam platon devletten girip robert owner lanark raporundan çıkıcam ondan bem susuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fh2O

Dovemezsin 4 yıllık meslek lisesi deneyimim var. Uyumlu ol selam ver baktım hoş karşılıyorlar bir iki kelam muhabbet et onlarda zaten bi daha yapmaz.
    Sakin kavga çıkarma pişman ederler

Bende 3. Sene aynen oyle hocam arabayı arka sokağa parkedin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masterofbasyon. -- 26 Mayıs 2015; 21:00:40 >
  • Hocam sen arada csb yazıyon güvenemedim ama aynısı bana olsa bütün çocukları tek tek öperim

• Lise adı ver uğrarım

• Klasik meslek lisesi öğrencisi. Tek başına bir şey yapmaya kalkma. İt sürüsü gibi 3 dakikada 150 kişi olurlar. Dediğin gibi hepsi apaçi tip. İçlerinde okuma yazmayı bile tam olarak bilmeyenler vardır emin ol.
  • Arabaya doğru sakince yürüyüp levye, beyzbol sopası tarzı bir şey çıkarıp iki üç kişi de apartmandan indi mi bak bakalım gelebiliyorlar mı bi daha. Burada yardımcı olmak isteyen bikaç arkadaş var sanırım onlarla anlaşıp halledin hocam yoksa musallat olur bu insan dışı varlıklar sürekli.
  • Bütün izler bu cila sayesinde geçti. Vala arkadaşım geçirir demişti. Kullanmam için verdi ve sonuç mükemmel oldu. Eskisinden de iyi oldu hatta

İsterseniz yarın uyguladığım yeri Ss atarım
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2011345/8ba01-6c44-4841-b9e8-7f9bb33c3e0a.jpg[/sima

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tualeti-Tıkayan-Adam -- 26 Mayıs 2015; 22:17:02 >

• Ne kadar iğrenç insanlar var şu dünyada. Yazık günah, geçmiş olsun dostum.
  • SONAX VİRALİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

SONAX VİRALİ

Markadan anlamam hocam. Ama pasta cila diye geçiyor herhalde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.