Şimdi Ara

En sıkıcı dünya kupası !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar neredeyse tüm maçlar berabere bitiyor heycan yok bişey yok birde vuvuzela sesleri ben hiç haz almıyorum maçlardan siz ne düşünüyorsunuz ?

• katılıyorum.
  • <Aynen hepsi defansa oynuyor önce çok sıkıcı zaten o vuvuzella sesleri de adamı mahvediyor....
  • ya birini desteklesem zevk alıcam ama kimse yi desteklemek gelmiyo içimden bi türkiye olacaktıki off tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME

katılıyorum.
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: P.Kurmay Albay

<Aynen hepsi defansa oynuyor önce çok sıkıcı zaten o vuvuzella sesleri de adamı mahvediyor....
    evet maçlar hiç zevkli değil ilk 15 dk gol oldu oldu olmadi gol mol yok

Penalti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lobb -- 13 Haziran 2010; 18:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lobb

Alıntıları Göster
    Ben yarınki hollanda - danimarka maçını bekliyorum.bugüne kadar bütün maçlar çok sönük geçti.

• quote:

Alıntıları Göster
    Dünkü Arjantin-Nijerya ve İngiltere-Abd maçları güzeldi.Bu akşamda Almanya-Avustralya var.Yani takımlardan birinin kaliteli olması lazım.Yoksa dediğin gibi sıkıcı oluyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    harbiden yahu.Hiç bir heyecanı yok.Ne güzel bir gol , nede gollü bir maç.bugünkü almanya maçıda zevkli geçmezse artık , umudumu yitiricem yani.Çok baydı gerçekten.

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben sizin dediğiniz kadar vuvuzeladan etkilenmiyorum hatta maça odaklanınca hiç duymuyorum neredeyse sadece spikerin sesini duyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Edwırdyan

Arkadaşlar neredeyse tüm maçlar berabere bitiyor heycan yok bişey yok birde vuvuzela sesleri ben hiç haz almıyorum maçlardan siz ne düşünüyorsunuz ?

+1
    Ayrıca Birde Türkiye Olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haş iki O

Ben sizin dediğiniz kadar vuvuzeladan etkilenmiyorum hatta maça odaklanınca hiç duymuyorum neredeyse sadece spikerin sesini duyuyorum

Alıntıları Göster
    Bir durun daha yeni başladı.Elenecek olan takımlar elensin maçlar kızışsın biraz ondan sonra tekrar karar verirsiniz.

• quote:

Alıntıları Göster
    bence şu an oynanmakta olan gana maçı en güzel maç oldu. dakka başı bir orda bir burda gol pozisyonları vardı.
    bu arada penaltı oldu ve gana attı bir tane sırbistana . dakika 84.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

Ben yarınki hollanda - danimarka maçını bekliyorum.bugüne kadar bütün maçlar çok sönük geçti.

Alıntıları Göster
    Asla katılmıyorum.Dünya Kupası,Dünya Kupası'dır.Maçlara bakarak karar vermem şahsen.Değişen ve geliştirilen elektronik reklam tablolarından statların mimarisine,kullanılan kamera teknolojilerinden akreditasyon kartlarına kadar her şeyi incelerim ve tebrik ediyorum hepsini.Örümcek kamera çok iyi kullanılıyor.Şampiyonlar Ligi'nde bile bu kadar iyi kullanılmamıştı benim izlenimlerime göre.

• quote:

Alıntıları Göster
    bekle corç şu grup maçları bir bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabri9135

Alıntıları Göster
    Vuvuzelaları boş boş çalıp bide dans etmiyorlarmı iyice sinirlerim tepeme çıkıyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Türkiye olsa bukadar sıkıcı olmaz 88 dk 1-0 yeniliriz son 3-4 dkda x-1 yeneriz yine
  • quote:

Alıntıları Göster
    2006 çok aşırı sıkıcıydı ki zira bu 2010 da öyle gidiyo
    avrupa şampiyonaları daha güzel oluyo bence(2004 hariç)
    dünya kupası hepten kalksa da umrumda olmaz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: leon tr

2006 çok aşırı sıkıcıydı ki zira bu 2010 da öyle gidiyo
    avrupa şampiyonaları daha güzel oluyo bence(2004 hariç)
    dünya kupası hepten kalksa da umrumda olmaz zaten

Alıntıları Göster
    Euro 2008'deki gibi heyecan , yok ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 13 Haziran 2010; 18:50:40 >

• quote:

Alıntıları Göster
    daha ilk maçlar normaldir gruplardaki son maçlar zevkli olur. diğer turlar zevkli olur zaten...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.