Şimdi Ara

en saglam android telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar telefonu çok yere düşürüyorum android ve cok saglam bşr telefon önerirmisiniz ? fiyat farketmez

• Hocam hangi telefonu secerseniz secin hic biri dustugunde kirilmaz degil. Hangi malzemeden uretilirse uretilsin cogunlugu ekran ve cam olan bir urun istisnalar haric sert yada hafif dususte zarar gorur. Dolayisiyla saglamligi baska sekilde saglamak lazim ki o da yinede garanti vermeyecektir. Mesela spigen koruyucu arka kapak ve ustune kirilmaya karsi dayanikli ekran koruyucu. Ama yinede dedigim gibi tum ihtimaller lehinizede olsa ekraniniz yada cam kirilabilir telefon hasar gorebilir.
    Ancak illede bir sey onermek gerekirse,
    Iphone 6 serisi dusmeyi birakin cepte dahi bukuluyor
    Xperia serisi arkasi cam bunuda elemek gerekir
    Lg g2 g3 kasa cerceve orani azligindan ufak darbede dahi ekran degisimi olabiliyor
    Samsunglarda cok basarili degillerse de note 4 de kasa acikligi diye ortaligin velveleye verilmesine samsung yere dustugunde ekrana uygulanan siddeti azaltmasi amaciyla bu sekilde oldugu cevabini veriyormus.
    Htc ise kasa yapisi nedeniyle olasi bir sikintida kendi garantisinde yapilmasi gerekir disarida yaptirmak hem zor hemde pek yapacak kisi yok. Bu nedenle kendi serviside yuksek fiyat isteyebilir. Zaten rakiplerine oranla epey pahali cihazlar varken bir de bu risk var.
    Sonuc olarak istediginiz garantiyi verecek telefon yok kotunun iyisini kullanici yorumlari okuyarak ve maalesef deneyerek goreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cat markasının var telefonları bi de s5 sport gibi bi şey olması lazım ama bulmak zordur
  • Ben bu kalite konusunda Sony'i tek gecerim ardindan HTC ve koreliler.Sony telefonlarinin uretiminden bi kesit resim gormustum.Telefon komple kalip olarak dokuluyo, tek parca üstune ekran batarya islemci vs vs. montajlaniyo.Ekranin telefona oranida dusuk yani cerceveler kalin alttan ustten bosluklar fazla.Tabi bu kullanimi ve tasinabilirligi dusuruyo ama dayanikliligi artiriyo.Daha fazla bilgiyi her markanin telefonlarinin youtubedan "Drop testlerini" izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Hocam hangi telefonu secerseniz secin hic biri dustugunde kirilmaz degil. Hangi malzemeden uretilirse uretilsin cogunlugu ekran ve cam olan bir urun istisnalar haric sert yada hafif dususte zarar gorur. Dolayisiyla saglamligi baska sekilde saglamak lazim ki o da yinede garanti vermeyecektir. Mesela spigen koruyucu arka kapak ve ustune kirilmaya karsi dayanikli ekran koruyucu. Ama yinede dedigim gibi tum ihtimaller lehinizede olsa ekraniniz yada cam kirilabilir telefon hasar gorebilir.
    Lg g2 g3 kasa cerceve orani azligindan ufak darbede dahi ekran degisimi olabiliyor
    Samsunglarda cok basarili degillerse de note 4 de kasa acikligi diye ortaligin velveleye verilmesine samsung yere dustugunde ekrana uygulanan siddeti azaltmasi amaciyla bu sekilde oldugu cevabini veriyormus.
    Htc ise kasa yapisi nedeniyle olasi bir sikintida kendi garantisinde yapilmasi gerekir disarida yaptirmak hem zor hemde pek yapacak kisi yok. Bu nedenle kendi serviside yuksek fiyat isteyebilir. Zaten rakiplerine oranla epey pahali cihazlar varken bir de bu risk var.
    Sonuc olarak istediginiz garantiyi verecek telefon yok kotunun iyisini kullanici yorumlari okuyarak ve maalesef deneyerek goreceksiniz.

hocam s3 mini kullandım ekran kücük oldugundanmıdır kaç kere düştü ama saglam onun ekranı plastik gibidir dogru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstar.akb

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Hocam hangi telefonu secerseniz secin hic biri dustugunde kirilmaz degil. Hangi malzemeden uretilirse uretilsin cogunlugu ekran ve cam olan bir urun istisnalar haric sert yada hafif dususte zarar gorur. Dolayisiyla saglamligi baska sekilde saglamak lazim ki o da yinede garanti vermeyecektir. Mesela spigen koruyucu arka kapak ve ustune kirilmaya karsi dayanikli ekran koruyucu. Ama yinede dedigim gibi tum ihtimaller lehinizede olsa ekraniniz yada cam kirilabilir telefon hasar gorebilir.

hocam s3 mini kullandım ekran kücük oldugundanmıdır kaç kere düştü ama saglam onun ekranı plastik gibidir dogru mu ?

Hocam dedigim gibi sans isi kiminin telefonu surekli duser merdivenden taklalar atar ustunde kilcal cizik dahi olusmaz. Kimininde telefonu ilk dususunde kisa mesafe ve hafif sekilde de dusse ekran, cam vs gider. Dolayisiyla bastan tum ihtimalleri soyledimki durumu bilesiniz.

• Motorola droid serileri tam betondur

• Bu konuda kisa ve net sonyler,kendim.sp kullandim kac kez dustu hatirlamiyorum kapanmadi bie yerden alip ufledim aynen devam.Daha buyuk ekranlar yapisi itibari ile bir parca daha nazik size onerim ozellikle Z1 ve Z1 compacttir,daha seviyede xperia ZR ve SP.zaten drop testlere bakinca sonylerin bu alandaki farkini gorup kabul etmemek abest olur.

• hepsi kırılır tabi ama. Bence en sağlam htc diye düşünüyorum.

• reklamları baya etkileyici, tabi burada satışı yok

Oppo R5

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.