Şimdi Ara

En kotu suruculerin oldugu sehir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul şöförleri yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kavga gürültüden mümkün mertebe uzak durmaya çalışır, sebebi o kavganın bir sonuca varılması mümkün olmadığı için, İstanbul’da herkes işini halledip gideceğe yere odaklanır.

Ankara’da kısa bir araç trafik tecrübem oldu. Saçma sapan bir aksiyon görmedim.

Akdeniz tarafı, yazın yazlıkçıların yol bilmediği için karmaşası oluyor gibi geldi. Yaşayanlar daha iyi bilir.

Ege tarafı (izmiri bilmem) geneli sakin sürüşte aksiyonlu değil.

Karadeniz :) kimsenin kimseye saygısı olmayan herkesin birinin önüne kırması, sol şeridin durup sağ şeridin akması, yolda saçma sapan hareketlerde bulunulması, ben Karadeniz’de İstanbul’a şükür ettim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sakarya, net.

• Açık ara İstanbul. Büyük şehirde almışlar koca yola trafik düzenine. Başka küçük bir yere gidince sudan çıkmış balığa dönüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    İstanbul ortalama olarak en iyisi
    Hele İstanbul’da mesai saatlerinde dışarıdaysanız en iyisi o saatler
    O saat de sabah gündüz akşam dışarıda olanlar zaten genelde araç kullananlar oluyor

Hafta sonu özellikle pazar ise Anadolu’dan gelenlerle istanbul da mesai saatlerinde araç kullanmayanlar çıkınca o zaman saçmalıyor

Anadolu’nun ise büyük kısmı köy gibi takılıyor , zaten düzgün araç olmuyor yaş ortalaması vs
    Örn üzerine 2. Kasa gelen araçlar istanbul da bir anda kayboluyor

Hepsi bir yana Türkiye Arnavutluk ile birlikte en kötüsü olabilir benim şahsi gözlemim
    Genel olarak berbat durumdayız şoförlükte

• Ankara bir başka. Kırmızı da geçmeye bayılıp , şerit takibi nedir bilmeyip trafik adabından zerre anlamazlar.

• İstanbul şoförlerinin kötü olduğu konusuna katılmıyorum. Hergün Asya-Anadolu geçiş yapan biri olarak, İstanbul'da bir sürücünün ne zaman neyi yapacağını az çok tahmin edebiliyorsunuz. Tamam tehlikeli ama çoğunluğun çok fazla km tecrübesi olduğundan dolayı aşağıda verdiğim plakalardaki sürücüler kadar trafikten ve araba kullanmaktan bir haber değildir benim gözlemimce.

NOT: Haftada 1 pazar günü arabasını gezmeye çıkartanlar konu dışıdır. Tatil günlerinde bu amatörlere denk gelebilirsiniz.

41 - Aman aman, 2 şerit uzak olun, araya araba falan sokun.

54 - Ne acelen var birader

35 - En çok bunlar, İstanbul sürücülerine laf ederler, her İzmir'e gidişimde trafikteki halleri gözlerimi yaşartır.

06 - Aga sol şeridi bir salın ya.

07 - Trafikte tarlada traktör kullanır gibiler.

• 41 ve 39 plaka görünce uzaklaşıyorum …

• Kesinlikle manisa'da ani ben böyle birşey görmedim tamamem trafik katilleri adamlar transport firmamız var ve ayrıca şehir içi nakliye paslayıp mallarımızı toplattığımız şoförlerimiz var bir manisa iki ankara tamamen adamlar sinyalsiz çalışıyor içinden de pek normal bir arkadaş çıkma olasılığı çok düşüktür

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Araç sürmekte en çok zorlandığım şehir İstanbul. Önüne aniden kırmalar, birden şerit değiştirmeler falan terörist gibi kullananlar var. Başka ildekilere laf atacaklarına kendilerine baksınlar önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara şoförleri dağdan yeni indikleri için henüz medeniyete uyum sağlayamadılar.

• Konya, Ankara, İstanbul, Malatya.
    Konya şehiriçi yerel plaka kullanicilari.
    Ankara İstanbul’a gelenler kendini bir b.k saniyor.
    İstanbul çakal çukal dolu + değnekci polislerden
    Malatya insanin rahatligindan.

• konya gerçekten kötü sebebi de kavşaklarda ışık yok, kural yok, kim önce davranırsa mantığı. birde şehiriçinde şöförlerin neredeyse yarısı kadın şöför...

• kaplanemral K kullanıcısına yanıt
    Manisanın da bence adı çıkmış hiç bir kötülüğünü görmedim. Sakin bir normal bir şehir bence. İlçeleri bilemiyorum

• Ankara dayım. 35 plakadan uzak duruyorum

• Banada Adana çok kötü gelmişti.

• İstanbul içi 41 ve 54 plaka direkt kendini belli ediyor, bunun dışında özellikle Ankara ve ardından Konya sıkıntılı yerler.

• Heryere çok hakim değilim ama konyanın kendine has problemleri var ona eminim …Bir de orada eski araç çok fazla çoğunun trafikte olmaması lazım.

• Onurchik kullanıcısına yanıt

Sakarya doğumluyum, 5 sene istanbulda yaşadım, ömrümün çoğunu ankarada geçirdim şu anda da ankaradayım. Altına imza atarım.

Ankaraya bir de sinyal veren ve ana yola çıkacak sürücüye yol verin eklenebilir. Yine de bir antalyalı tedirginliği vermiyorlar çok şükür. Sakarya için fazla söylenecek bişey yok zaten, 54 plaka görünce uzaklaşırım

• Metufkcr kullanıcısına yanıt

manisa bölgesini veya manisanın ilçeleri demedim. Manisa plakalı araçlar dedim.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Gonyalilar sever BMW yi eski de olsa BMW binerler çevremden biliyorum 😀

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.