Şimdi Ara

En kolay ve en zor alınıp satılan araba markası modeli? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
34.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • jeep ve dodge markasi zor satiliyor bu ulkede
  • Bir arkadaş kia nın zor satıldığından bahsetmiş. Yeni sportage yi ilan yayına girdikten 20 dk sonra satmıştım. Belki o zaman piyasada bu kadar çok araç yoktu. Fakat sonuçta 20 dk da satmıştım.
  • En kolay tofaş fiat grubu peşinden Renault toyota geliyor

Çok uğraştıracak markaların başında da Saab SS Young Daewoo Proton
  • eski motor bakımı pahalı motoru büyük km si yüksek araçlar zor satılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNF0RGIVEN

eski motor bakımı pahalı motoru büyük km si yüksek araçlar zor satılır

+1

Eskimiş d sınıfı araçları satmak zordur. Önceki kasa 93-95 passatı satmaya çalışın bakalım görürsünüz prestij standart mı :)

Az km yapmış yeni b sınıfı ise çeyrek altındır.
  • bence en kolay alınıp satılan araba ford fiesta ve focus
  • volkswagen'i satmak çok zordur, çünkü satmak istemezsin, üzülürsün satamazsın.
  • Symbol, Megane peynir ekmek gibi gider anında... Symbol 1 günde satılmıştır tecrübeyle sabittir...
  • bende tek kapı clio var galerici geldi 20bin e satıyordum ... bir kurus inmedim alırım dedi onu gectim bir haftada 10 kişi aradı sonra vazgeçtim satmaktan = ) bide tek kapı yani
  • Konuyu hortlatmak istedim

Bakalım aradan geçen 3 yıl sonra fikirler nasıl,piyasa nasıl ayrıca skoda hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • güncel
  • saablari az birsey ucuza satsalar kapis kapis gider. Ancak batmis firmanin arabasi icin cok yuksek fiyat istiyorlar. insanlarda parcasi,tamiri, ya elimde kalirsa diye riske giremiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 3 Temmuz 2015; 20:43:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

saablari az birsey ucuza satsalar kapis kapis gider. Ancak batmis firmanin arabasi icin cok yuksek fiyat istiyorlar. insanlarda parcasi,tamiri, ya elimde kalirsa diye riske giremiyor

az bişeyle olacak gibi değil birisi 100 bin istiyordu.

yinede arabaları çok güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proton 416 yı 1 haftada sattım , seat ibiza' m 3 aydır ilanda :) (istediğim parayı veren olmadı ondan sanırım) . Bence her arabanın bir şekilde alıcısı var ama ülkemizde çevre baskısı çok fazla
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.