Şimdi Ara

En iyisini isteyenlere Audioengine a5+ wireless Bluetooth Hoparlör inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• "APORLER" in fiyatı da 4.000 TL imişş...

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    var.https://us.creative.com/p/speakers/creative-t30-wireless

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    malesef yurtiçinde satışı yok. 4 5 yıl önce bu ürünü hatırlıyorum, alışveriş merkezlerinde satılıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A2+,A5 (bu model) ve Kef LSX arasında kalsanız Kef alacak kadar bütçeniz olsa ne yapardınız ? Yine Audioengine alayım para artsın mı dersiniz yoksa tabi ki LSX mi dersiniz ?

Hem masaüstü bilgisayar hem pikap yanında kullanmak üzere soruyorum.Yani kullanım alanları bunlar olacak.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben LSX dinledim ve gerçekten çok beğendim.
    Diğer bahsettiğiniz ürünleri bilmiyorum ama geçen sennheiser momentum true wireless 2 deneme sevdasıyla hifilife mağazasına gittiğimde çok estetik bulup dinlemiştim.

KEF LS50 zaten benim hayalimdeki hoparlörler bu lsx harika geldi bana ufak ama boyuna göre etkileyici çalıyor.
    Alınır bence. Pikap da bağlanır. Arkasına her birşey takılıyor. Ama wifi dan nefis stream etmek de var. Öneririm.
    TR fiyatı avrupayla aynıydı o zaman (1 ay oldu) hala öyle mi bilmiyorum. Masa üstü bilgisayar yazmışsın onu gördüm. Ondan emin olamadım. Ben olsam salona koyardım. Kıyamazdım bu kadar kıymetli bir hoparlörü öyle masaya koymaya :) Benim bütçe kulaklığa uygun ve öyle sesini açabilme imkanım da yok.
    Sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylül kabus

Logitech z906 kullanıcısıyım, başka hoparlörlerin sesini merak ediyorum.
    cevap için geç olacak ama...
    başka hoparlörlerin sesini merak etme.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.