Şimdi Ara

En İyi Video Converter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaliteli bir video convert programı gerekli. .mov uzantılı Quicktime video dosyalarını nasıl kolay ve fazla görüntü kaybı olmadan divx veya vcd formatına çevirebilirim? Örneğin:

6dk .mov uzantılı bir video bende 640mb yer kaplıyor ben en fazla 100 150mb olmasını istiyorum. Normal boyuttaki bir cd'ye bunun gibi 5 tane sığdırmam gerekiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim...

• Any Video Converter kullanımı çok basit ve sonuçları iyidir.
    Şurada açıklaması var.
    http://www.egiticininegitimi.net/index.php/2009/09/21/video-donusturmek/
  • Total Video Converter
  • Total Video Converter denedim iyi sonuçlar aldım. Teşekkürler...
  • Şu an en iyi çeviri ve kullanım Total video converter programına ait.Alternatif olarak McFunSoft Video Convert Master programını da öneririm.
  • Total Video Converter

• En iyisi Meguidir matroska(h264) formatına çok az kalite kaybıyla (% 1) sorunsuzca çok düşük boyutlu çevirme yapabilirsin anlatım istersen pm at
  • En profesyoneli Edius pro coderdir. Ntv, Cnn gibi haber kanalları edius kullanır. Sitem gereksinimleri çok fazladır ama yaptığı işi hakkıyla yapar. İmzamdaki sistem ile 25gb filmi 72 saatte az kalite kaybı ile mpeg2ts formatına ve 8gb boyutuna düşürdüm. Sistemin iyi ise alayı yalan.

Orta halli sistemler için @Destroy00 kardeşin dediği gibi Megui daha uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

En profesyoneli Edius pro coderdir. Ntv, Cnn gibi haber kanalları edius kullanır. Sitem gereksinimleri çok fazladır ama yaptığı işi hakkıyla yapar. İmzamdaki sistem ile 25gb filmi 72 saatte az kalite kaybı ile mpeg2ts formatına ve 8gb boyutuna düşürdüm. Sistemin iyi ise alayı yalan.

Orta halli sistemler için @Destroy00 kardeşin dediği gibi Megui daha uygundur.

Edius pro biraz profesyoneller için bence ayrıca Megui için orta halli sistem demek yanlış olur hız ve ekran kartı konusunda
  • Destroy doğru diyorsun. Megui'ninde sistem konusunda ediustan aşağı kalır yanı pek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Total Video Converter

Tavsiye ederim.
  • Total video converter
    Hepsini çeviriyor kolay ve sorunsuz.
  • Super Video Converter

Tam sürüm ve ücretsiz.

www.erightsoft.com/super.html

http://www.inndir.com/SUPER_%C2%A9-38468p.html
  • xilisoft video converter ultimate
  • Total Video Converter ve Format Factory
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTaRaNTULA

Total Video Converter ve Format Factory

ikisini kullanıyorum
  • cuda destekli converter bilen varmı?
  • total video converter gayet basarılı bu konuda..
  • Bence en ideali "Format Factory".
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.