Şimdi Ara

En iyi Sennheiser?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende mx200 var ve mx500u de kullandım ama bunların bas performanslarından tatmin olmadım.Sennheiser ın en iyi bas veren modeli sizce ne ya da iyi bas performansı gosteren bildiginiz max 50ytl fiyatında bi kulakiçi kulaklıgı var mı?Teşekkürler...

• mx200 en iyisidir.. bas ve tiz yönünden.. bende mx500 de var ve şuan satıyorum mx500 ümü 20 milyona.. isteyenler pm atabilir.. forumdda mx200 yada mx500 diye arata tonlarca şey bulursun ok ?? halı saha maçından geldim çok yorgunum valla yazacak halim yok değilse yazardım ...

mx200 mx500 e göre bas ve tizde daha üstündür.. ama mx500 de hiç fena kulaklık değildir.. bunu bilen bilir.. en azından piyasada sağda solda gördüğünüz orjinal philips ve sonyleri kesinlikle süpürür..

şimdlik benden bu kadar

• Evet.Katılıyorum MX 200 gerçekten iyi.MX 500 de de volume control olayı var ama
  • mx350yi denemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

mx200 en iyisidir.. bas ve tiz yönünden.. bende mx500 de var ve şuan satıyorum mx500 ümü 20 milyona.. isteyenler pm atabilir.. forumdda mx200 yada mx500 diye arata tonlarca şey bulursun ok ?? halı saha maçından geldim çok yorgunum valla yazacak halim yok değilse yazardım ...

mx200 mx500 e göre bas ve tizde daha üstündür.. ama mx500 de hiç fena kulaklık değildir.. bunu bilen bilir.. en azından piyasada sağda solda gördüğünüz orjinal philips ve sonyleri kesinlikle süpürür..

şimdlik benden bu kadar

Şu anda bende sennaiser alacam ama kararsızım.

mx5oo = 20 € yani 35 ytl,mx2oo = 8 € yani 15 ytl.

İkisinden birini alacamda hangisi?

Özellikler:

mX 2oo :

MX 200 stereo kulak içi kulaklik sağlam,konforlu ve uygun fiyatı ile sennheiser kulaklık kullanmanın keyfine herkes varabilir.Güçlü bass karakteristiği kendi konseptinde geniş frekans aralığına sahip bir kulaklık.

jack plug 3,5 mm stereo
    Direnç 32 Ohm
    Ağırlık ca. 6 g
    Kulaktık tipi Dinamik-Açık
    Kablo uzunluğu 1 m
    Frekans aralığı 19......20000 Hz ****
    SPL ses basınç seviyesi 114 dB(SPL) *****
    THD toplam harmonik 1 %

mX 5oo
    MX 500 kulak içi stereo kulaklık hareketli kullanım için tasarlanmış bir ürün.Kolay kullanımlı sizi kablo karışıklığın dan kurtarıcak taşıma çantası ve kablo üzerinde bulunan volume kontrol anahtarı ile konforlu bir kullanım sağlar..

jack 3,5 mm stereo
    Direnç 32 Ohm
    Ağırlık ca. 6 g
    Kablo uzunluğu 1 m
    Frekans aralığı 18......22000 Hz *****
    SPL ses basınç seviyesi 125 dB(SPL) *****
    THD toplam 1 %

yıldız koyduğum özelliklere bakılırsa mX 5oo daha iyi gibi ama mX 2oo ü övüyolar nedense..bşi değil bende kararsızım...

• quote:

Orjinalden alıntı: antony_costa

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

mx200 en iyisidir.. bas ve tiz yönünden.. bende mx500 de var ve şuan satıyorum mx500 ümü 20 milyona.. isteyenler pm atabilir.. forumdda mx200 yada mx500 diye arata tonlarca şey bulursun ok ?? halı saha maçından geldim çok yorgunum valla yazacak halim yok değilse yazardım ...

şimdlik benden bu kadar

Şu anda bende sennaiser alacam ama kararsızım.

mx5oo = 20 � yani 35 ytl,mx2oo = 8 � yani 15 ytl.

İkisinden birini alacamda hangisi?

Özellikler:

mX 2oo :

MX 200 stereo kulak içi kulaklik sağlam,konforlu ve uygun fiyatı ile sennheiser kulaklık kullanmanın keyfine herkes varabilir.Güçlü bass karakteristiği kendi konseptinde geniş frekans aralığına sahip bir kulaklık.

jack plug 3,5 mm stereo
    Direnç 32 Ohm
    Ağırlık ca. 6 g
    Kablo uzunluğu 1 m
    Frekans aralığı 19......20000 Hz ****
    SPL ses basınç seviyesi 114 dB(SPL) *****
    THD toplam harmonik 1 %

mX 5oo
    MX 500 kulak içi stereo kulaklık hareketli kullanım için tasarlanmış bir ürün.Kolay kullanımlı sizi kablo karışıklığın dan kurtarıcak taşıma çantası ve kablo üzerinde bulunan volume kontrol anahtarı ile konforlu bir kullanım sağlar..

jack 3,5 mm stereo
    Direnç 32 Ohm
    Ağırlık ca. 6 g
    Kablo uzunluğu 1 m
    Frekans aralığı 18......22000 Hz *****
    SPL ses basınç seviyesi 125 dB(SPL) *****
    THD toplam 1 %

yıldız koyduğum özelliklere bakılırsa mX 5oo daha iyi gibi ama mX 2oo ü övüyolar nedense..bşi değil bende kararsızım...

.HH
    Ben genede mx 500 derim sana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 7 Ağustos 2006; 12:36:58 >

• yaa ben baya araştırdım yeni konu açmamak en iyisi galiba ikisi arasında kararsızım kullanan arkadaşların yorumlarını alsam iyi olur çünkü bu hafta sonu alıcam ikisinden birini
  • vala beyler bu akşam aldı arkadaşım bana geliyo yolda cx300 bunun db az dğerlerinden 112 mi ne sizce ii bi secimmi yaptım kulak içi daha gelmedi bekliyorum
  • bir kere mx500 mx200 den iyi bir kulaklıktır ses dengesi süperdir bass lar ve tizler mx200 gereksiz yere yüksek bence benim görüşüm
  • geldi sonuç dehşet cx 300
  • ben mx400 kullanıyorm(mx500'ün ses ayar düğmesiz versiyonu) özellikle tizler çok net , baslar derin ve abartıdan uzak. ama yalıtım yok. sessiz bi ortmda dinleyeceksen bence ideal.

yalıtım dersen 50 ytl'ye ep630 var onu bi araştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

yaa ben baya araştırdım yeni konu açmamak en iyisi galiba ikisi arasında kararsızım kullanan arkadaşların yorumlarını alsam iyi olur çünkü bu hafta sonu alıcam ikisinden birini

Bence mx 200 al...
  • Hocam 50 ytl gibi bir bütceden bahsetmişin. Eğer illa Sennheiser alacam diyorsan üstüne 15- 20 milyon daha koy ses yalıtımlı kulak içine giren ve kaliteli bass performansı iyi bir kulaklık olan CX300 modelini al.

İşte resim ;

En iyi Sennheiser?

Diyorsun ki ben 50 ytl yi geçemem uygun bişey lazım. Ozaman sana 50 ytl ye şidettle Creative ep-630 modelini öneririm. Pazartesi günü iriver mp3 çalar aldım T30 bilen bilir çok güzel bass performnası vardır aletin. Ben genelde dışarda inliyeceğimden ses yalıtımı olması lazımdı kulaklıklarda sennheiser bulamadığımdan ve creative inde mallarına güvendiğimden carrefourda 49 YTL ye satılan creative ep-630 modelini aldım. Kulaklık harika çok güzel ses veriyor tizlerini çok beğendim hatta benim arkadaşımda W810i cep telefonu var walkmanphone onun sony kulaklıklarıda böyle kulak içi arkadaşa al dene benimkileri dedim benimiklerden çok güzel ya tizleri falan daha net belirgin dedi.

Yani karar senin ben kullanıyorum mp3 çalarımda harika bass alıyorum hele bide SRS efektini açtım mı beynim zonkluyo

İşte buda benim kulaklığım

En iyi Sennheiser?

• quote:

Orjinalden alıntı: sezar

bir kere mx500 mx200 den iyi bir kulaklıktır ses dengesi süperdir bass lar ve tizler mx200 gereksiz yere yüksek bence benim görüşüm
  • cx 500 şaşmam..
  • falza bass kapanan mid demektir doğal ses için açık tip büyük sürücülü kulaklık alın ucuz bir şey çin koss ksc 75 eğer bütçe büyükse sennheiser hd650
  • Mx200 iyi kulaklıktır yahu..500 yanından geçemez bana göre..
  • Selamlar arkadaşlar. Satılık MX serisinden sennheiser kulaklık varmı acaba ? satan arkadaşlar pm atabilirler mi? teşekkürler
  • sony mdr 828 var 15 lira kargo dahil.
  • cx 500 kullanıyorum gayet memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.