Şimdi Ara

En iyi açtığım pack :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sizin açtığınız en iyi paket nasıl,
    benimki;

http://imgur.com/YpgJQMX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltekbas -- 24 Ekim 2014; 11:36:37 >

• Tebrikler :) ysera alex istediğim 2 leg bana da çıksa keşke :D çok iyi bi pack açmışsın, bi de hearthstone günlüğüne yazsan bunu daha iyi olabilirmiş :), bi de konusu vardı zaten,http://forum.donanimhaber.com/m_91687126/tm.htm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmoPlayer -- 24 Ekim 2014; 12:13:25 >
  • Oha diyorum sadece. Daha bir tane altın leg çıkmadı bana leg bile 3-4 tane çıktı.
  • gerçekten cok iyimis 3 legend biri golden , 1 golden rare. belki de oyunda su ana kadar cikmis en iyi packtir 2510 dust degeri var. normalde 40 dustluk paketler cikar 4 common bir rare yani bu yaklasik 63 packe bedel bir pack olmus :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WildDestiny -- 24 Ekim 2014; 17:31:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim. Benim ve benim gibi talihsizlerin kartları size topluca çıkmış sanırım
  • abi haksızlık zaten oyuna yeni başlamıştım soğudum yav :(((
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Bizde kesintsiz 4common 1rare packlerimizin sayisinimi yazsak acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Bizde kesintsiz 4common 1rare packlerimizin sayisinimi yazsak acaba ?

73'te sıfır Legend drop rate'imden sonra, sayma gereği duymadım, kabullendim
  • Bende 70/0 çektim bi ara ve o sürede epic bile çıkmadı 1-2 tane hariç 4 common 1 rare sürekli o sıra bırakıcaktım oyunu neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 25 Ekim 2014; 11:14:15 >
  • Beyler moralimi bozdunuz 25 tane deck birikti açıcaktım,70küsürde 0 ları duyunca vazgeçtim.
  • Golden Trion çıkardığım paket benim için en iyisi şuan. Bakalım daha bir pakette 2 ve üzeri leg açamadım açarsak o olur best pack :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Bende 70/0 çektim bi ara ve o sürede epic bile çıkmadı 1-2 tane hariç 4 common 1 rare sürekli o sıra bırakıcaktım oyunu neredeyse

Bana birkaç epic çıkmıştı hiç değilse, siz hepten talihsizmişsiniz @fordexos. Biz de bırakmadıysak, kimse bırakmasın oyunu lütfen
  • Aynen katılıyorum @baLbesh ile onu tartışıyoruz bugün oyunda druid aldım arenada 0 spell ve düşük minion yok.Sonradanda aşırı legendary çıkmasına karşın hep kullanışsızlarlarmı çıkar önce tinkmaster sonra millhouse sonra the beast bunlarda 15 packte falan 3üde geldi.Çok takılmamak gerek bu olaylara her oyunda böyleydim ben knighttada + basamazdım silaha kesin yanardı. Zaten son zamanlarda kendimi casual ve arenaya adadım rank kasmıyorum daha eğlenceli maçlar çıkıyor rank düşme korkusu olmadıgı için oyundan sıkıldıgınızda tavsiye ederim.
  • 3 defa çıktı bana Tinkmaster

Öyle yapıyorum zaten; full casual oynuyorum questler için sadece. Arena için de vaktim yok ne yazık ki bu aralar, günde 10 maç anca işte.

@fordexos
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Bana hiç biri 2 sefer çıkmadı o talihsizliği daha yaşamadım legendlerimi hep craftladım aynısı çıkıcak diye korkuyorum
    Rank sıkıyor adamı aynı yerinde sayınca video çalışmaları yapıyorum casualde açıkcası oyundan daha cok zevk almaya başladım.
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    fakirik biz fakir,olmucak bizden oyun bile kart vermiyor
  • Bana bırakın leg cıkmayı basic kartlar gelip duruyor elimde olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.