Şimdi Ara

::. En çok hoşunuza giden Iphone uygulamaları ve oyunları .:: (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
12.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: soulmate

Neden yanlış olsun, korsan ürün de çalmaktır!
    Korsan yazılım, müzik bilmemne her türlü şey...

yani bence türkiyede bu sekilde yorumlamak yanlıs. çünkü herkes hayatında korsan ürün kullanmıştır. tabi sonucta emek harcanıp birseyler ortaya cıkarılmıs ve belli bir ucret karsılıgında satılıyor. tabi bunlara ücretsiz olarak sahip olmak varken çok az kişi para ödeyip sahip oluyor. bende jailbreak yaptım ancak paralı ürünlerden de satın almayı dusunuyorum. ikisi birbirini kapatır artık.

bisey daha soracagım bu cydia da her programı bulabiliyor muyuz? yoksa belli programlar yada oyunları mı indirebiliyoruz?
  • Cydiada mevcut olan oyunlar vardır.Cydia dan daha fazla oyun indirmek için source adresi bulman gerek bol miktarda oyun bulunan source adresleri daha önceden forumda verişlmişti biraz ararsan bulursun, ama benim tavsiyem cydia dan deyilde itunes dan iphone a oyun atman olucaktır.İtunes dan oyun attığın zaman cihaz a birşey olsa restore filan atsan sync ettiğinde oyunlar otomatik olarak yüklenir fakat cydia dan yüklediklerin restore v.s ettiğinde silinicektir.
  • jailbreak yaptıktan sonra ücretli programları hic itunes üzerinden yuklemeyi denemedim. peki ücretli olan programları ya da oyunları direk indirebiliyor muyuz? yoksa ekstra bisey yapmamıza gerek var mı?
  • @Ewren

Evet bir-iki işlem yapman gerekir. Forumda j.r.duke nickli arkadaşın açıklamalarını okursan çok kolay bir-iki işlemden sonra safariden indirebilirsin. Dur link de vereyim

http://forum.donanimhaber.com/m_27520669/tm.htm

Yeni bi oyun yükledim.
    Zen Bound - Mükemmel bir puzzle oyunu. Mutlaka deneyin, pişman olmazsınız.

An itibariyle;
    Alpine Racer - Kayak yapıyosunuz. Namco yapmış, güzel de olmuş.

Sıcak sıcak;
    Shooter: The Official Movie Game - Paramount Digital Entertainment, çok başarılı bir oyun. İndirin, kendiniz karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 28 Şubat 2009; 0:22:36 >
  • murteza cok tesekkur ederim arkadasım. linkte bir cok sey anlatılıyor. bir göz atayım...
  • cydiadan sistem dosyalari tema felan yuklersin iphone u applenin istedigi sekilde degilde kendi istedigin sekilde kullanirsin mesala stwe abi diyo benim telimle video kaydi yapassin bal gibi yaparim tema kullanamassin bal gibi kullanirim

oyun yuklemek istersen cydiadan installous programini kur sistem dosyalarina mudahale etmek istersen finder programi cydiada rarli zipli dosyalari acmak istersen terminal programi cydia video download etmek istersen idownload programi appstore yine buna benzer bir program bu biraz daha gelismis olani bununla her turlu dosyayi iphone indirebilir zipli dosyari acabilir dosyalari zipliyip uplaod edebilir veya mail gonderebilirsin 5 veya 10 dosyayi ayni anda indirebilirsin kota sorunu olmayanlar rapidden film bile indirebilir indirme hizi cok iyi mewseek ile isik hizinda muzik indirebilir bunlari ipoddan dinleyebilirsin

iphoneun mavi fontlarindan sikildiysan mobileme gui full temasini kulanabilirsin yazi fontlarini fontswap ile degistirebilirsin tonefix ile sms mail herseyin zilsesini degistirebilir 1 sayfa iconlarini 30 tane yapabilirsin neyse yeter bu kadar yaw hadi kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtezacan

@Ewren

Evet bir-iki işlem yapman gerekir. Forumda j.r.duke nickli arkadaşın açıklamalarını okursan çok kolay bir-iki işlemden sonra safariden indirebilirsin. Dur link de vereyim

Yeni bi oyun yükledim.

An itibariyle;

Sıcak sıcak;
    Shooter: The Official Movie Game - Paramount Digital Entertainment, çok başarılı bir oyun. İndirin, kendiniz karar verin

bu dediğin oyunları cydia dan bulamıyorum.
  • ya arkadaslar cydia'dan tema yada ringtone indirdigimiz zaman bunları nerede saklıyor iphone? yani indirdigim temayı yada melodiyi telefona nasil uygulayacagım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

ya arkadaslar cydia'dan tema yada ringtone indirdigimiz zaman bunları nerede saklıyor iphone? yani indirdigim temayı yada melodiyi telefona nasil uygulayacagım?

Temaları uygulamak için cydia'dan winterboard adlı programı indirmen lazım. Ringtone'ları ise ayarlardaki zil sesi menüsünün altında bulabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: So say we all

quote:

Orjinalden alıntı: murtezacan

@Ewren

Yeni bi oyun yükledim.

An itibariyle;

Sıcak sıcak;

bu dediğin oyunları cydia dan bulamıyorum.

Hocam bu linki incele, çok basit iki işlemle tüm oyunlar iPhone'da.
    Yapamazsan pm at, yardımcı olayım ama sanmıyorum çok basit çünkü, yaparsın

Arkadaşlar, adını yazdığım tüm oyunları deneyin mutlaka. Yeni oyun yükledikçe beğendiklerimi buradan yazmaya devam ederim. Bunlardan başka bir sürü yükledim fakat aralarında kaliteli olanlar bunlar.
    Şu an iTabu'yu bekliyorum, cracki çıktığında yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 28 Şubat 2009; 16:29:38 >
  • cevaplarınız icin tesekkur ederim arkadaslar...
  • Beyler İphone ve Omnia Arasında Kararsızım.. Özelliklere Bakınca Omnia Çok Daha İyi Görünüyor.. İphonede multitouch ve ekrandaki görüntü kalitesi dışında bi extra özellik göremedim.. Siz Ne Düşünüyorsunuz..?
  • walla kriterlerin ve beklentilerin nelerdir bilemem ama iphone farklı bir dünya. eğer sahip olursan bunu sende anlayacaksın.
  • Dün gece baya araştırma yaptım.. Omniada karar kıldım.. Yok yok Omniada, İphone'e 1700 vermek mantıklı gelmedi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morgue

Dün gece baya araştırma yaptım.. Omniada karar kıldım.. Yok yok Omniada, İphone'e 1700 vermek mantıklı gelmedi..

Karar vermenden önce iksini de eline alıp bir karşılaştır derim. Kağıt üzerinde omnia tabiki daha üstün bir cihaz ama omnia aldıktan sonra pişman olup satan çok kişi tanıyorum.
  • Bugün Media Markta Elime Aldım.. Kalemsiz Elimle Kullandım Gayet Rahat Geldi Dokunmatik Ekranı.. Zaten Sırf İphonenin Dokunmatik Ekranı Daha İyi Diye 500 TL Fazla Vermek Hiç Mantıklı Gelmiyo Bana..
  • hayırlı olsun o zaman. ne diyelim. güle güle kullan.
  • Enigmo>Oyun
    Atatürk> Social Network
    FaceBook> ''
    NizzBuzz> ''
    Topple> NUMBER ONE :))>Oyun>indirilmeli
    Tap Tap & Tap Tap 2 >Oyun
    Background> Entertainment
    iFart & Fake Caller & Fake Caller 2 > Entertainment
    PhotoSwap>Entertainment {Anlık fotograflarını Dünya görüyor}:=)
    TaraftarGS >Bir AYrıcalık:D

Translate > Cok güzel bir Sözlük
    HolyWars>Anket
    CatchaMouse > %100 indirin süper:)
    Bide Photos Of Fire > Entertainment Bunlar Gayet kaliteli ve FREE programlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheMarjinaL

Enigmo>Oyun
    Atatürk> Social Network
    FaceBook> ''
    NizzBuzz> ''

HolyWars>Anket

fake caller hakkında biraz bilgi verebilir misin? :) bir tarz şaka programı falan mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

quote:

Orjinalden alıntı: TheMarjinaL

Enigmo>Oyun
    Atatürk> Social Network
    FaceBook> ''
    NizzBuzz> ''

HolyWars>Anket

fake caller hakkında biraz bilgi verebilir misin? :) bir tarz şaka programı falan mı?

fake caller şaka programından ziyade telefon araması yokken sanki karşı taraf arıyormuş gibi gösteren bi program... bu program sayesinde bulunduğunuz ortamdan gitmek istiyorsunuz ama cesaret edemiyorsunuz o zaman kendi kendinize fake bi arama yapıyorsunuz ve kaçış o kaçış...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.