Şimdi Ara

en begendiginiz film soundtrackları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • begendiginizi yazın benim cok var ama troyun(remember me), king arthur(tell me now) daha aklıma gelirse yazarım.topic acıldıysa ozur dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikci_23 -- 22 Nisan 2005, 15:11:05 >

• the jackal filminin girş muziği izleyenler hatırlar hatta sahnede berlin duvarının yıkılışı hitlerin devrilmesi japonyaya atılan atom bombası vs gibi goruntuler geliyor o esneda muthiş bir muzik calıyordu halada bulamadım onu
  • baba nın ki
    bide pulp fiction
  • behind blue eyes en güzeli.bir de hot chick in soundtrack i vardı ama adını hatırlamıyorum.
  • Aradığın şarkı Massive Attack - Superpredators (Metal Postcard)

quote:

Orjinalden alıntı: wildworld

the jackal filminin girş muziği izleyenler hatırlar hatta sahnede berlin duvarının yıkılışı hitlerin devrilmesi japonyaya atılan atom bombası vs gibi goruntuler geliyor o esneda muthiş bir muzik calıyordu halada bulamadım onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: qsecofr

Aradığın şarkı Massive Attack - Superpredators (Metal Postcard)

quote:

the jackal filminin girş muziği izleyenler hatırlar hatta sahnede berlin duvarının yıkılışı hitlerin devrilmesi japonyaya atılan atom bombası vs gibi goruntuler geliyor o esneda muthiş bir muzik calıyordu halada bulamadım onu

sağol kardeş cok makbule gecti yaw aklıma hiç gelmemişti foruma sormak cunku pek kişi filminm orasına dikakt etmemiştir diye dusunmuştum..çok teşekkürler

• işte paylşmanın guzelliği bu
  • Rica ederim

quote:

quote:

Aradığın şarkı Massive Attack - Superpredators (Metal Postcard)

quote:

sağol kardeş cok makbule gecti yaw aklıma hiç gelmemişti foruma sormak cunku pek kişi filminm orasına dikakt etmemiştir diye dusunmuştum..çok teşekkürler

• ağlamak istiyorum...

şaka bir yanada gercekten ben bu muziği aramıştım arakdaştandan allah razı olsun...yaşasın paylaşım yaşasın kardeşlik (bu da solcuların sloganı gibi oldu be) ..aman uzak dursun
  • Bu arada benim en sevdiğim soundtrackler:

Fight Club

Requiem For A Dream
  • bende fight clubu izlediğin dönemlerde elime soundtrackı geçmişti enterasan muzikleri var
  • Bir de Gone in 60 Seconds filminin başında çalan şarkı süperdir:

Moby - Flower
  • kesinlikle KİLL BİLL soundtrakları

• quote:

Orjinalden alıntı: findikiran

kesinlikle KİLL BİLL soundtrakları

yaw bu kıll bill soundtrackını cok ovduler nasıl bulabilirm..bir arkadaşımda demişti

• Fight club ın sonunda binaların çöküş sahnesindeki şarkı çok süper tel de wav olarak onu kullanıorm ztn

bide eşkıyanın soundtracklerr güzell
  • O şarkının adı da:

Pixies - Where is my mind?

hızımı alamadım
    biri beni durdursun

quote:

Orjinalden alıntı: AratoElrondMinyatur

Fight club ın sonunda binaların çöküş sahnesindeki şarkı çok süper tel de wav olarak onu kullanıorm ztn

• bencede kıll bill dimi özellıklede zamfir in muziği The Lonely Shepherd.
  • quote:

O şarkının adı da:

Pixies - Where is my mind?

hızımı alamadım
    biri beni durdursun

quote:

Orjinalden alıntı: AratoElrondMinyatur

Fight club ın sonunda binaların çöküş sahnesindeki şarkı çok süper tel de wav olarak onu kullanıorm ztn

• İYİ KÖTÜ ÇİRKİN
    CHARİOT OG THE FİRE
    CONQUEST OF THE PARADİSESON MOHİKAN
    soundtrack deyince bunları kastediyorsunuz heraldu olay bitmiştir....
  • notting hill
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.