Şimdi Ara

En beğendiğiniz ANIME ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

elinizde olan ve en çok beğendiğiniz animeleri yazarsanız sevinirim.... (hani belki takas filan yaparız)

• ahan da benimkiler;

1- Ghost In The Shell
    2- Vampire Hunter D-Bloodlust
    3- Ninja Scroll
    4- Akira
    5- Wonderful Days
    6- Cat Returns

:)))
    Gerçi daha var ama hepsini yazmak uzun sürecek çünkü ben bütün animeleri seviyommm
  • 1- vampire hunter D - Bloodlust
    2- Princess Mononoke (mononoke Hime)
    3- Rurouni Kenshin'in 4 bölümlük OAVları(filminden ya da bölümlerinden apayrı bişi, görüntüler
    mükkemmel. kenshin'i az buçuk seven bi insan bile mutlaka izlemeli)
    4- Perfect Blue
    5- Ghost in the shell
    bunlar benim en çok beğendiğim 5 anime, anime ile ilgilenen bi insanın mutlaka izlemsi lazım! tharick'in yazdığı animelerden ilk 4'ünü de izledim ama bence ilk 5 böyle!!!

dizi olarak ise top 3
    1- NeonGenesisEvangelion
    2- Rurouni Kenshin
    3- Inuyasha
    özellikle NGE mükemmeldir, izleyin kafayı sıyıracaksınız!!!
  • hah unutmadan, LOVE HINA da romantik komedi bi anime için mükkemeldir! 26 bölümden oluşuyor! gayet eğlenceli! bu arada NGE(26 bölüm + 2 film) Kenshin (96 bölüm 4 OAV(dizileri izlemesiniz bile bu izlenmeli) 1 de filmi var) Inuyasha (100 küsur bölüm-halen devam ediyor olabilir + 1 tane de filmi var)
  • mononoke hime..
    ghost in the shell..

bu japonlar acayip iş çıkarıyor..
  • ya arkadaşlar bu kadar az mı yaw anime izleyen adam :((

neyse umutla bekiyoruz animecileri.....
  • Flame of REcca 36 bölüm var..kenshin ide severim digerlerini izlemedim..
  • bu arada ghost in the shell in ikincisi "innocence" çıkıyomuş bahar 2004 de fragmanlarını izledim mükemmel olmuş diyebilirim...sadece fragmanı bile beni ne kadar heyecanlandırdı anlatama size

izlemeyenler için trailer linki
    http://www.innocence-movie.jp/information/trailer/tokuho1/480.mov
  • tharick varsa bir iki link daha yollasana anime le ilgili cekip izlemeye...Bu vampire veya digerleri icin indirebilecegim site varmı???
  • innocence'nin arkasından 4. bir meetriks daha yaparlar heralde.
    merak ettim Major yeni çocuk bedeniyle mi olacak acaba?çünkü robotlar büyümez de..
  • tahminime göre bir bedeni olmayacak ilk filmdeki birleşmeden sonra kendini ağa entegre etmiş olmalı diye tahmin ediyorum gibi geliyo bana ama sanırım doğru tahmin ediyo muyum acaba....

çok mu saçmaladım neyse

linkler de yakında burada olacak
  • japon animelerinin dışında disney animasyonları da var. Ve konu değilse bile kalite olarak caponlarınkine 10 basarlar.

Akira, Blood (The last vampire), Sin, Fatal Fury, Ghost in the Shell, Heavy Metal 2000,
    Hercules (disney's), Ice Age, Lilo & Stitch, Ninja Scoll, Prince of Darkness, Robotech (bölüm 1-9), Samurai-X, Street Fighter 2, Street Fighter 2 V (1-20 bölümler), Street Fighter Alpha, Tekken,
    The Fist of the North Star, X-Men (8 bölüm), Lion King II - Simba's Pride

daha da var ama bir kısmı vcd bir kısmını da hatırlamıyroum. Japoncalar da vardı. Onları indirmedim.
  • Grave Of The Fireflies (Hotaru No Haka) vardırki filmde ağlamayan bünye normal değildir heralde

Sprited Away (Sen To Chihiro No Kamikakushi) Berlin film festivalinde "Altın Ayı" ödülünü almıştı
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by qsecofr</i>
    <br />Grave Of The Fireflies (Hotaru No Haka) vardırki filmde ağlamayan bünye normal değildir heralde

Sprited Away (Sen To Chihiro No Kamikakushi) Berlin film festivalinde "Altın Ayı" ödülünü almıştı
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

grave of the fireflies, insanın içini karartıyor.üzülmek için seyredilebilecek bir film.yinede küçük kızın animasyonları oldukça başarılı.

--
    bu arada kimsenin forumda sevdiğim anime "hellsing" yazmamasını kınıyorum.
    ya da "serial experiments lain"

• bu anime cılgınlıgı da yedi beni :P Hollandada yasayan bır turk arkadasım vardı netten oda sevıyodu cok ozellıkle de japonları :P
    ayumi hamasaki anime bir sarkıxcımı bu arada bana yollamıstı bır parcasını ?
  • plawres sanshiro/JUMARo yu kucukken telvizyonda izlerdim bulsam gene izlerim..
    DRAGON ball Z olan varmı..soyle genıs bi ANİME arsivi olan varmı avi formatında..Satsın bize..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tolgaabi</i>
    <br />bu anime cılgınlıgı da yedi beni :P Hollandada yasayan bır turk arkadasım vardı netten oda sevıyodu cok ozellıkle de japonları :P
    ayumi hamasaki anime bir sarkıxcımı bu arada bana yollamıstı bır parcasını ?

ayumi hamasaki=japonyanın madonnası
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by qsecofr</i>
    <br />Grave Of The Fireflies (Hotaru No Haka) vardırki filmde ağlamayan bünye normal değildir heralde

"grave of the fireflies" nas#305;l insan#305; üzüyorsa "my neighbour totoro" da o kadar ne#351;elendiriyor.
  • Vampire Hunter D-Bloodlust u burdan gordum cekmeye basladım manyak ya cidden cok begendim hemen bitsede izlesem :) dierlerinide cekicem sonra dierlerinide sonra hepsini :)))
    bu NGE yi de cekicem ama 5 gb diyo yaw :))) neyse cekcez bakalım :)
  • ne oldugunu bile bilmiyom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.