Şimdi Ara

Emora ABRAMS110 Kırmızı Fotoğraf Makinesi Çantası 17 TL Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emora ABRAMS110 Kırmızı Fotoğraf Makinesi Çantası 17 TL normal fiyatı 60-70 TL arasıdır.

http://www.teknosa.com/urunler/135176032/Magazalar

• Ben aldim tesekkur ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacı olan için güzel fırsat teşekkürler.
  • dh teknosa sıcak fırsat başlıklarına doydu şu 4 günde
  • Teşekkürler

• Çok güzel fırsat teşekkürler
  • Aldım 1 tane. Haber veren arkadaşa teşekkürler...

mavi renk 88 tl

http://www.teknosa.com/urunler/135176031/emora-abrams110-mavi-fotograf-makinesi-cantasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykmn -- 30 Haziran 2016; 22:48:28 >
  • Kaliteli bir makyaj çantası...

Bu mesaja eklenen görseller:

Emora ABRAMS110 Kırmızı Fotoğraf Makinesi Çantası 17 TL  Teknosa

• quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

Kaliteli bir makyaj çantası...

Bu mesaja eklenen görseller:

Emora ABRAMS110 Kırmızı Fotoğraf Makinesi Çantası 17 TL  Teknosa

Bazen gerçekten böyle başlıkların aslında açılmaması gerektiğini düşünüyorum. İşine yarayıp kullanacak fotoğraf aşığı insanlar varken ucuzdan alıp satmaya çalışanlar, sırf ucuz diye alıp bi kenara atanlar ve başka amaçla kullananlar. Bi fırsatı çok daha önce görüp foruma taşımıştım Samsung nx serisi başlığına hemde bu sebepten ve kadar doğru yaptığımı anlıyorum.

Aynısını teknosa nın lenslerinde de yaptılar. Fotoğraf makinesi bile olmayan adamlar 3-5 tane lens aldı

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. 17 liraya hemen sipariş ettim.
  • Olsun kardeşim bir tane ihtiyacı olan kardeşimiz alsa yeterli benim için alan arkadaşlara hayırlı olsun,yalnız başlığı ben açtım ama bir tek benim ürünüm elime ulaşmadı galiba,bekliyorum bakalım.Eline ulaşan arkadaşlardan biri içine dslr ve bir objektif sığarmı yorumlarsa sevinirim,50mm takılı 70D sığsa benim için kafi,büyük çanta taşımaktansa bu işime yarar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

Olsun kardeşim bir tane ihtiyacı olan kardeşimiz alsa yeterli benim için alan arkadaşlara hayırlı olsun,yalnız başlığı ben açtım ama bir tek benim ürünüm elime ulaşmadı galiba,bekliyorum bakalım.Eline ulaşan arkadaşlardan biri içine dslr ve bir objektif sığarmı yorumlarsa sevinirim,50mm takılı 70D sığsa benim için kafi,büyük çanta taşımaktansa bu işime yarar diye düşünüyorum.

Çanta kalite olarak çok iyi. Fiyat kesinlikle y.anlış yazılmış. Mağazada siyahının fiyatı 117 çıktı. Tahminim 117 yerine yanlışlıkla 17 diye girildi sisteme.
    Sizin sorunuza gelecek olursak 70d 50mm ile sığar içine bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan898

quote:

Orijinalden alıntı: Exelente

Olsun kardeşim bir tane ihtiyacı olan kardeşimiz alsa yeterli benim için alan arkadaşlara hayırlı olsun,yalnız başlığı ben açtım ama bir tek benim ürünüm elime ulaşmadı galiba,bekliyorum bakalım.Eline ulaşan arkadaşlardan biri içine dslr ve bir objektif sığarmı yorumlarsa sevinirim,50mm takılı 70D sığsa benim için kafi,büyük çanta taşımaktansa bu işime yarar diye düşünüyorum.

Çanta kalite olarak çok iyi. Fiyat kesinlikle y.anlış yazılmış. Mağazada siyahının fiyatı 117 çıktı. Tahminim 117 yerine yanlışlıkla 17 diye girildi sisteme.
    Sizin sorunuza gelecek olursak 70d 50mm ile sığar içine bence.

Yanlışlık yok.
    Bugün mağazada 19 TL etiketi vardı üründe.

• Aynen yanlışlık yok. Bu teknosanın stok eritme muhabbetinde aynı model ürünlerde renkten fiyat farkediyor. Delonghi şarjlı süpürge aldım mavisi 400,kırmızısı 139.sıfır kapalı kutu ürün.electrolux mikrodalga fırın beyaz 187,gri 247 vs o kadar çok ki. Ve uçuk farklar da var.

• Arkadaşlar çantayı annem teslim aldı mağazadan, kontrol etmemiş içini o yüzden.
    Askı aparatı çıkmadı, sizinkilerde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcanturk

Arkadaşlar çantayı annem teslim aldı mağazadan, kontrol etmemiş içini o yüzden.
    Askı aparatı çıkmadı, sizinkilerde var mı?

Var

• Teknosayi takip etmeye devam edin dostlar daha çok indirim yapicak agustos sonuna kadar surer

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansevgili

Teknosayi takip etmeye devam edin dostlar daha çok indirim yapicak agustos sonuna kadar surer

İnşaallah batarlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce sipariş verdim, bakalım gönderecekler mi. Aldıktan sonra linke tekrar tıkladım ama bu kez mağazalarda yazısı çıktı.
  • Haber eden arkadaşa teşekkürü borç bilirim. Lowepro kullanıyorum normalde ama onun kadar kaliteli çıktı. hem de bu fiyata..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.