Şimdi Ara

♦ Eminem Fan Club ♦ 250 Kişi ♦ [ GÜNCEL ] (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.626
Cevap
13
Favori
77.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CR7_35

quote:

Orijinalden alıntı: lee12

quote:

Albümün satış rakamları ne alemde acaba ?

Dostum amaç Shady ruhu bütün bunlar onun için ben düşüncesinin deyişeceğini sanmıyorum değişse Recovery'den sonra değişirdi Royce'la albümü veya bi kaç düeti sanmam yani .

Albüm daha çıkmadı. Berzerk 360bin kopya satmış amerikada gayet iyi bir rakam

Geçen hafta çıktı falan dediler bencede iyi Recovery 2-3 ayda 2.5 Milyonu devirmişti.

5 Kasım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Albümün satış rakamları ne alemde acaba ?

Dostum amaç Shady ruhu bütün bunlar onun için ben düşüncesinin deyişeceğini sanmıyorum değişse Recovery'den sonra değişirdi Royce'la albümü veya bi kaç düeti sanmam yani .

Usta ne biliyim ya acayip soğudum adamdan. Son albümü hariç hiç bir şarkısını beğenmiyordum. Son iki şarkısı kesinlikle harika idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırarım Boynuzunu İblis -- 6 Eylül 2013; 21:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Dedik tam adam oldu yine bozdu. Lan ne güzel Afraid ve No Love gibi iki tane şaheser parçan var, sesini ve söyleyiş tarzını acayip güzelleştirmişsin, giyimin adama benzemiş gidip halen yok slim bilmemne falan olmaya kalkıyor. Her şeyi geçtim bu adam Not Afraid'i boşuna mı yazmış oldu şimdi ?
    Hele o fotoğraf yokmu, youtube'de görünce kafamdan kaynar sular döküldü. Tam ısınmıştık adam yine yaptı yapacağını.

pop albümüyle fan olduysan zaten hiç olma boşver
  • quote:

quote:

Dedik tam adam oldu yine bozdu. Lan ne güzel Afraid ve No Love gibi iki tane şaheser parçan var, sesini ve söyleyiş tarzını acayip güzelleştirmişsin, giyimin adama benzemiş gidip halen yok slim bilmemne falan olmaya kalkıyor. Her şeyi geçtim bu adam Not Afraid'i boşuna mı yazmış oldu şimdi ?
    Hele o fotoğraf yokmu, youtube'de görünce kafamdan kaynar sular döküldü. Tam ısınmıştık adam yine yaptı yapacağını.

Sen neyin kafasındasın ?
  • Beni de ekleyebilirsin.
  • Berzerk parçasında yardırmış resmen.
  • Sevdiğim tek repçi, repi sevdirdi biraz olsun Çok şarkısını bilmiyorum gerçi.
  • ekle beni.bu gece berzerk'in klibi çıkıyor sanırım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

SEn böyle fansan Hiç fan olma gelmiş Recovery e laf atıyor.

• Beni de ekleyebilirsin.

Severiz Eminem'i,
    son berzerk de güzel olmuş.
  • Benide ekle lütfen ayrıca aklınıza herhangı bırsey takılırsa özel hayatı müziki gibi sormaktan çekinmeyin
  • Taktığı kolye, alcoholic anonymous yani isimsiz alkolikler adlı bir dayanışma grubunda aldığı bir kolyedir.İyileşme anlamına geliyor. Zaten en son albümü Recoveryde iyileşmek demek.

Yeni single'ını tuhaf bulanlar için, Eminem yeni albümünde eski tarz hip-hopı geri getirmeye amaçladığını söylemiştir zaten 2000 ve öncesi grup/kişileri dinlediyseniz benzerliği fark etmışsinizdir.

Yeni koyduğu resimde, tek göz deccalin tek gözünü temsil ediyor azçok sizde biliyorsunuzdur araştırdıysanız bu tip konuları eliyle yaptığı işarette barhometin boynuzu ikisini bir sferde yapıp kombo yapmış.Neden yaptığını biz bilemeyiz ama reklam amaçlı olduğu kesin herkes bunu konuşuyor çünkü.

Eminem Recovery yaptıktan sonra yaptığına pişman olmuştur çünkü hayranları vermek istediği mesajı anlamamıstır.(Çoğu kişi rehabilitasyon, uyusturucu ve ölen arkdaşından bahsettıgini düşünmüştür şarkıların anlamlarını. Özelıkle yurt dışında herkes araştırmaz böyle şeyleri videosunu izler albümünü alır geçer bunuda bir amerikalı arkadaşım anlatmış ordakı gençlerin böyle şeyleri umursamadığını takmadığını ve bu yüzdende bilinçsiz kaldıklarını zira MTV türk kanalı değil en çok onları etkiler böyle şeyler)

50 Cent ft Eminem&Adam Levine'den Eminemin söylediği bazı kısımlar

I'm trapped, so all I do is rap
    (Tuzağa düştüm, o yüzden tek yaptığım şey rap)
    But everytime I rap I'm more trapped
    (Ama her rap yaptığımda daha fazla tuzağa düşüyorum)

Shit I almost wish that I would have never made Recovery, kid
    Cause I'm running in circles with

""Traped" kelimesi tuzağa düşmek, yakalanmak, kapana kısılmak anlamında kullanılır.

Shit I almost wish that I would have never made Recovery, kid
    (Lanet olsun neredeyse Recoveryi hiç yapmamış olmayı diliyorum)
    Cause I'm running in circles with
    (Çünkü sadece zamanımı harcıyorum)

Daha boyle cok fazla şarkı var zamanla onlardanda bahsederim

Aklınıza takılan başka birşey varsa lütfen sorun bilgim dahılınde bırsey olursa cevaplarım. Yukarıdaki yazdıklarımın hepsi kendi araştırmalarım sonucu yazmısımdır başka bir kaynaktan çalıntı değildir.Umarım birazda olsa faydalı olmuştur yazdıklarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cankut12345 -- 11 Eylül 2013; 20:40:42 >
  • İyi ki açıkladın hocam bazıları takmış bu göz üçgen masallarına söylediklerine katılıyorum yalnız Recovery kısmı ilginç ben misal Amerikada ki dinleyicileri daha çok bilinçli sanırdım en basiti ingilizceleri var biz anlamıyoruz ama açıp anlamına bakıyoruz cidden tuhaf.

Benim sorum tamam Shady ruhunu geri getirmekte Recovery gibi iyileşme anlamına temel atılmış bir albümden sonrasında böyle bi albüm çıkarması ne kadar mantıklı şimdi herkese tekrar düzenin parçası olduğunu düşünüyor amaç dinleyici kitlesimi kazanmak ? bence Recovery'nin üstüne ekleyip çok iyi bi albüm yapsaydı hem bizim için hem onun için çok iyi olurdu diye düşünüyorum MMPL2'den sonra ki albümü çok merak ediyorum.
  • Şimdi shady ruhunu geri getirmesi imkansız gibi birşey çünkü son birkaç yıldır serious rapper kılığındaydı ve 42 yaşında artık olgunlaştı ayrıca +18 kızları var eskisi gibi olamaz.Onu shady yapan en büyük etmen uyuşturuccuydu kokain onun daha hızlı rap yapmasını sağlıyordu inanmayanlar youtubedan bakın destek almadan ve arka fonda müzik olmadan eskiden nasıl söylüyodu şimdi nasıl söylüyo tabikide şuanda iyi, yetenekli bir adam.Ayrıca uyuşturucuyu şarkısında bahsedince insanlar gene yurtdışı için söylüyorum çoşuyodu, ayrı bir hayran kitlesi vardı.Şimdi uyuşturucu hakkında rap yapsa ne kadar samimi olur bilmiyorum
  • Ekle beni hastasıyım bu adamın

• Bu arada albümlerini d&r da bulabılırsınız.Ben bodrumdayken almıştım fakat 2-3 tane şubesinden parça parça toplamıştım
  • Eski Slim Shady ruhu yok.Ki artık o ruhu geri getirmek biraz saçma olur. Recovery tarzı bir şey yapsa daha iyi olurdu.
  • Recovery bir tane yeter bence ve recovery yüzünden birçok genç hayran kitlesini kaybetti biraz depresif bir albüm olması yüzünden.Canı ne istiyorsa onu yapsın bence
  • Beni de ekleyiiin adamın hastasıyım

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.