Şimdi Ara

Elon Musk, karantina kurallarını çiğniyor: 'Üretime geri dönüyoruz, isterseniz beni tutuklayın' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anlayan okusun anlamayan da çevirsin. Ota b.ka fikriniz olmadan kin kusmayın. Elon Musk, karantina kurallarını çiğniyor: 'Üretime geri dönüyoruz, isterseniz beni tutuklayın'

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Annen, baban çok sevdiğin bir yakının bu virüse yakalanıp hayatını kaybetse böyle konuşabilecek misin ufaklık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 12 Mayıs 2020; 12:24:54 >
  • Özür dilerim ancak onca ölüme rağmen yinede aynı kafa yapısında bulunacağım,bu virüs tesadüfen cıkmadığını herkes bilmeli sadece herseyi anlatamam cünkü uzun uzun anlatsam ne fayda ama elon musk gibi düşünen binlerce patron diye tabir ettiğimiz insan var ve herzamanki gibi linç yiyorlar,alınan önlemler komiklikten başka birsey değil az kaldı haziran basladıgı gibi hayat normale döncek zaten insanlarda pisi pisi avmlere doluşcak sahilelere akın edicek.bende burda kendi kendime cıldirayım neyse ki benim dilden anlayan seslerin değeri az da olsa olan ünlü beyinşör insanlar mevcut,linç ceza yeseler bile cahileri kuyruklarına takmiyorlar.

• EagleTibet kullanıcısına yanıt
    Bravo bundan daha açık ve net bir yazı olamazdı. Şimdi gelir troll ve karalama ordusu, kirli klavyeleri ile sağa sola algı kasar giderler boş ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 12 Mayıs 2020; 12:39:9 >
  • IQ 80 galiba. Zira Ölüm sayısı 80 binlere ulaşan ABD ile dünyada Covid ile mücadelede açık ara en iyi ülkeler arasında olan TR'yi kıyaslamak için bir hayli düşük zekalı olmak gerekiyor.
    Evet ah be Elon burada açaydın fabrikayı salgını ciddiye alıp adam akıllı süreci yöneten ülke sayesinde üretim sürecin bu kadar aksamazdı.
  • Adam beyinşör dostum bulaşma 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: EagleTibet

Tam dicektim ki ülkeyi kötüleyen bir mesaj yazılır şimdi demeye gerek kalmadan yazılmış bile... DonanımHaber değil siyaset sitesi artık iyice sıkıntı vermeye başladı bu durum ve maşallah ne kadar ülkeye, dünyaya yön veren insan varsa bu site çatısına toplanmış. Yahu madem bu ülkede bu kadar cevherler var çalışsanıza ülkeyi ileri götürsenize ne işiniz var burada herrr haberin altına bir siyasi yorum. Gerçekten sıkıldım artık teknoloji sitesi mi siyaset sitesi mi belli değil (ki bir de herkes bilgili arkadaş muhalifini destekleyen de bilgili iktidarı destekleyen de hiçbirinize de laf anlatılmıyor). Hayır bu sitenin forumunda siyaset bölümü de var gidin oraya yahu orada tartışın kapitalist elon musk'ın haberinin altında bile bu yorumları yapıyorsunuz. Ben eskiden bu siteye yorum okumaya girerdim, ne adamlar vardı, ne tartışmalar yapılırdı... şimdi her konuda siyaset yapılıyor, sıkıcı oldu artık...
    bu tür elemanlarda gizli siyasetçilerdir.. siyaset yapmayın der, çünkü partisine söylenen dolaylı sözden bile rahatsız olur.. akabinde akp yide övmeyi ihmal etmez bu arada..

• quote:

Orijinalden alıntı: EagleTibet

Tam dicektim ki ülkeyi kötüleyen bir mesaj yazılır şimdi demeye gerek kalmadan yazılmış bile... DonanımHaber değil siyaset sitesi artık iyice sıkıntı vermeye başladı bu durum ve maşallah ne kadar ülkeye, dünyaya yön veren insan varsa bu site çatısına toplanmış. Yahu madem bu ülkede bu kadar cevherler var çalışsanıza ülkeyi ileri götürsenize ne işiniz var burada herrr haberin altına bir siyasi yorum. Gerçekten sıkıldım artık teknoloji sitesi mi siyaset sitesi mi belli değil (ki bir de herkes bilgili arkadaş muhalifini destekleyen de bilgili iktidarı destekleyen de hiçbirinize de laf anlatılmıyor). Hayır bu sitenin forumunda siyaset bölümü de var gidin oraya yahu orada tartışın kapitalist elon musk'ın haberinin altında bile bu yorumları yapıyorsunuz. Ben eskiden bu siteye yorum okumaya girerdim, ne adamlar vardı, ne tartışmalar yapılırdı... şimdi her konuda siyaset yapılıyor, sıkıcı oldu artık...
    Siyaha siyah; beyaza da beyaz denemez olmuş bu ülkede.

Edit: Kötü olanı belirtmekle; kötülemek arasındaki farkı anlayamadınız hâlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strategen -- 12 Mayıs 2020; 16:38:34 >

• bizim patronla Elon Musk aynı kafadan desene o zaman
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Elon Musk, karantina kurallarını çiğniyor: 'Üretime geri dönüyoruz, isterseniz beni tutuklayın'

Şu yorumdan bahsediyor muhtemelen. Bence gayet haklı. Yanıt verdiğiniz kişinin ilk cümlesini dikkatli okuyun "ülkeyi kötüleyen bir mesaj yazılır şimdi" diye başlıyor yazdıklarına. Ekran görüntüsünü paylaştığım yorum tam olarak bu tarz bir yorum. Alakalı/alakasız hemen her haberin altında açık açık veya üstü kapalı şekilde yapılan karalama yorumları ben de dahil buradaki pek çok insanı gerçekten bezdirdi artık. Hemen her konu bir şekilde siyasete bağlanabilir, ama gerçekten gerek var mı bunu yapmaya? İnsanların huzurunu kaçıracak, birbirine kin ve nefrete sevk edecek saçma sapan siyasi tartışmalara girmeye de ülkemizi karalayıp kötülemeye de ülkemizi övüp göklere çıkarmaya da gerek yok. İnsan gibi konu hakkında yorum yapmak varken birbirlerine laf sokma çabasında olan hükümet destekçisi veya hükümet karşıtları gerçekten çok can sıkıyor. Konuyla ilgili yorum yazılması gerekiyor, konu üzerinden birilerine saldırmak veya birilerini kötülemek için değil.

• elon musk bitcoinden önce sönecek, adamın işi gücü şov.

• YoYoxP kullanıcısına yanıt
    Tam olarak demek istediğim budur ve hatta yaptığım yorum içerisinde "ki bir de herkes bilgili arkadaş muhalifini destekleyen de bilgili iktidarı destekleyen de hiçbirinize de laf anlatılmıyor" dememe rağmen gizli akpli vs diyenler olmuş siyaset göremiyorum diyenler olmuş bakın gerçekten bezdim artık, yıldım sıkıldım. Teknoloji odaklı bir site bu ve bu siteyi diğerlerinden farklı kılan konu yorumlar olmuştur hep ancak maalesef durum apaçık ortada... Açık açık yazıyorum ama bunu bile anlamıyorlar dediğiniz gibi "Alakalı/alakasız hemen her haberin altında açık açık veya üstü kapalı şekilde yapılan karalama yorumları ben de dahil buradaki pek çok insanı gerçekten bezdirdi artık. Hemen her konu bir şekilde siyasete bağlanabilir, ama gerçekten gerek var mı bunu yapmaya?". Eleştiri farklı şeydir elbetteki ama herr konuda yahu herr konuda böyle yorumlar gelmesi çok sıkıcı artık. Neyse "İnsan gibi konu hakkında yorum yapmak varken birbirlerine laf sokma çabasında olan hükümet destekçisi veya hükümet karşıtları gerçekten çok can sıkıyor" şu cümleyi okudum ya o bana yeter, en azından demek istediğimi anlayanlar da çıkıyor.

• Git Mars'ta yaşa.

• Garip bir adam tam şov adamı 😃

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.