Şimdi Ara

Elektro Gitar Dersi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yaz bir sorun çıkmazsa elektro gitar çalmaya başlamak istiyorum. Fakat ders alabileceğim bir yer bilmiyorum burada. Aramızda eskişehirli olup bana yer gösterebilecek olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

• Davul çal arkadaşım etraf gitarcı kaynıyo davul sıkıntısı çekiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::aLp:::

Davul çal arkadaşım etraf gitarcı kaynıyo davul sıkıntısı çekiyoruz

istediğini çalar senin baskı yapmana ne gerek var eğer baterist sıkıntısı çekiyorsan gazeteye ilan verirsin öyle bulursun
    bazı zihniyetler baskı yaparak şöyle böyle diyerek o müzik türünden soğutuyor insanı
    edit: sözüm sana değil

• quote:

Orjinalden alıntı: :::aLp:::

Davul çal arkadaşım etraf gitarcı kaynıyo davul sıkıntısı çekiyoruz

Kaynarsa kaynasın onların arasında bende yerimi alırım olur biter.

• Hiç Eskişehirli ve bilen yok mu?
  • ben eskişehirliyim bab valla abi ben küçükken fırat müziğe gittim ege müzik olabilir ama bide engin dinçer vardı o gitti

bengisu müzik stadyuma giderken aşevinden ileri git ara sokakta var oraya git

• quote:

Orjinalden alıntı: Ř€ẄoL£Я

ben eskişehirliyim bab valla abi ben küçükken fırat müziğe gittim ege müzik olabilir ama bide engin dinçer vardı o gitti

bengisu müzik stadyuma giderken aşevinden ileri git ara sokakta var oraya git

Teşekkürler. İlk fırsatta bir uğrarım.
  • Yuka
  • eskişehiri bilemem ama ankara gerçekten gitarist kaynıyor ve yerini alması çok zor gitaristler( bkz. enter sandman ve romance 1. bölümü gitarı sırtına alarak çalmak) ancak yine de gitar sevdasından vazgeçen yok bassçı ve davulcu sıkıntısı baş gösteriyor

• quote:

Orjinalden alıntı: alienahmet

eskişehiri bilemem ama ankara gerçekten gitarist kaynıyor ve yerini alması çok zor gitaristler( bkz. enter sandman ve romance 1. bölümü gitarı sırtına alarak çalmak) ancak yine de gitar sevdasından vazgeçen yok bassçı ve davulcu sıkıntısı baş gösteriyor

Zaten benim amacım gitardan para kazanmak falan değil. Gitarı sadece dinlediğim müzik türü ve zevk için çalmak istiyorum. Amacımda öyle iyi bir gitarist olmak değil zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::MetallicA:: -- 14 Nisan 2008; 23:40:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.