Şimdi Ara

elektro gitar amfisi (elektrikten anlayanlar içeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler benim ucuz bir amfim var, leem marka (markayı duymanıza imkan yok :) ).Biliyorum amfim kötü ama yeni amfi parası biriktirene kadar bununla idare etmem lazım.Amfim topraksız priz çıkışına sahip, eğer olurda çarparsa sonucu kötü olur mu ? ElEktrik tabi sonuçta ama amfi 10w lık yani düşük, tehlikeli mi ?

• amfinin dış kasa metalmi plastikmi plastıkse çarpmaz metalsa da çok zor bır ıhtımal olur içinde trafo var elektrık düşüyor saten metal gövdeye faz degerse kısa devre olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yespeed

amfinin dış kasa metalmi plastikmi plastıkse çarpmaz metalsa da çok zor bır ıhtımal olur içinde trafo var elektrık düşüyor saten metal gövdeye faz degerse kısa devre olur

dışı plastik, teşekkür ederim yorumunuz için ama benim demek istediğim olurda çarparsa eğer sonucu kötü olur mu ? 10 wattlık amfi sonuçta elektrik ama çok fazla akım geçmez değil mi 10 wattlık amfiden
  • korkma çarpmaz o devrede en fazla 12 volt dolaşıyordur 12 volta sen el degsen bıle çarpmaz elektrık gırısınde trafo var o elektrıgı 12 ye düşürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: yespeed

korkma çarpmaz o devrede en fazla 12 volt dolaşıyordur 12 volta sen el degsen bıle çarpmaz elektrık gırısınde trafo var o elektrıgı 12 ye düşürür

eyvallah amfi elektrik kaçırması nedeniyle ölen biri vardı haberler de o yüzden tırstım biraz :) heralde onun amfi büyük bişey 20-25 wattlık bişey olsa gerek
  • öyle iş olmaz kardeş çarpıldıysa büyük çaplı profesyonel amfıdır besleme si 100voltun üzerindedir simetrik ve 1000watt üzeridir kısaca adamın vadesi yetmiş herşey bahane bırak buişleri :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.