Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,elektrikli süpürge almak istiyorum fakat karasız kaldım , toz torbalı mı alsam yoksa torbasız mı? daha önce kullandığım zanussi 2000 w torbasız süpürgem vardı fakat onun toz haznesini boşaltırken çok rahatsız oluyordum,miadı da doldu gerçi şimdi ise yenisi ile değiştirmek istiyorum 200-500 tl arasında hangi süpürgeyi önerirsiniz
    şimdiden herkese teşekkür ederim.

• suadiye19 S kullanıcısına yanıt
    1. fakir prestige 2000
    2. electrolüx jmanimal vaya scanimal
    3. arzum ar-461 veya ar-456 yada ar-476
    4. philips fc-8657 animal

ben bu sıraya göre araştırdım, süper bir fiyat avantajlı kampanyaya denk geldiğimden 4. sıradakini aldım, memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

1. fakir prestige 2000

ben bu sıraya göre araştırdım, süper bir fiyat avantajlı kampanyaya denk geldiğimden 4. sıradakini aldım, memnunum...

Hocam size pm atacaktım fakat izin vermişsiniz sanırım. Nasıl ulaşabilirim size?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felis Catus

quote:

1. fakir prestige 2000

Hocam size pm atacaktım fakat izin vermişsiniz sanırım. Nasıl ulaşabilirim size?

çok özel bir durum değilse buradan yardımcı olmaya çalışayım...

• quote:

quote:

quote:

1. fakir prestige 2000

Yok pek özel sayılmaz ama konunun yeri burası değil. Kameralarla ilgili 1-2 sorum olacaktı. :-)

• quote:

quote:

quote:

quote:

1. fakir prestige 2000

Yok pek özel sayılmaz ama konunun yeri burası değil. Kameralarla ilgili 1-2 sorum olacaktı. :-)

mesajı açtım...

• Tesekkür ederim ilginize

• http://m.teknosa.com/urunler/115040515/fakir-garcia-2400w-toz-torbali-elektrikli-supurge peki bu ürün nasıl tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: suadiye19

http://m.teknosa.com/urunler/115040515/fakir-garcia-2400w-toz-torbali-elektrikli-supurge peki bu ürün nasıl tavsiye edermisiniz

o fiyat çok fazla...burada kargo dahil 204 lira... http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/fakir-garcia-2400-w-kuru-vakum-supurge-P61435505
    alınabilir bir model...

• Cevap verdiğiniz için Teşekkür ederim

• Yorumlara dayanarak bu süpürge yi almaya karar verdim gidip görme imkanım yok.inşallah memnun kalırım

Hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyorum hocam...
  • Son anda karar değişikliği ile arzum 461 e karar verdik iki gün gün oldu geleli bir defa kullandım ilk izlenimlerim güzel. Çekim gücü yeterli ve sesi az ama kafama takılan filtreler her yıl değişmeli diyorya kullanma kılavuzunda her yıl ayrı bir paramı ödeyeceğiz küçük parçalara uçuk fiyatlar istenirse sorun olabilir

• quote:

Son anda karar değişikliği ile arzum 461 e karar verdik iki gün gün oldu geleli bir defa kullandım ilk izlenimlerim güzel. Çekim gücü yeterli ve sesi az ama kafama takılan filtreler her yıl değişmeli diyorya kullanma kılavuzunda her yıl ayrı bir paramı ödeyeceğiz küçük parçalara uçuk fiyatlar istenirse sorun olabilir

hayırlı olsun...
    filtreleri arasıra kontrol edin ve temizleyin, gittiği yere kadar kullanın...koku yapmaya başlayınca ve artık kullanılmayacak duruma gelmeden önce yenisini alın...
    20'li toz torbası 45 lira... http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-kampanyali-fas7-toz-torbasi-adet-p-4681.html
    hepa filtresi 38 lira... http://www.supurgemarket.com/arzum-461-cleanart-silent-hepa-filtresi-p-17322.html

• Teşekkür ederim inşallah uzun ömürlü olur.torbası da hepa filtreside pahalı değilmiş sevindim. Kutunun içinden yedek torba çıkmadı verdiğiniz adresten alırım inşallah

• quote:

Teşekkür ederim inşallah uzun ömürlü olur.torbası da hepa filtreside pahalı değilmiş sevindim. Kutunun içinden yedek torba çıkmadı verdiğiniz adresten alırım inşallah

bende de yedek torba çıkmadı, hemen 20'li torba seti ve turbo fırça başlığı sipariş ettim çünkü süpürgeyle gelen turbo başlığı beğenmedim...
    neyse ki ar-461'in turbosu iyidir yedek almaya gerek yok...
    ben süpürgeye 220, torba ve başlığa 85 lira verdim yani toplamda komple set 305'e geldi...
    siz süpürgeyi kaça aldınız?...
  • 20 li torba dan memnun kaldınzmı? 20 torba uzun süre devam idare eder ürün iyi ise tabi.ben 320 tl ye aldım n11 den .turbo başlığı ilk defa kullanıyorm tam olarak diğer başlıktan ne gibi farklılıkları var bilmiyorum açıkcası ama diğer başlığa göre insanı yormuyor.

• 20'li torbanın kalitesini beğendim ancak henüz onlara sıra gelmedi, halen içinden çıkan torbayı kullanıyoruz...
    turbo fırça daha az yorsun ve halıların tüylerini kabartsın diye düşünülmüş, halıya yapışan saçları-kılları da iyi topluyor...

@suadiye19
  • Evet içinden çıkan torba yıkanabilir olduğu için uzun süre gider gibi. Peki hep turbo fırçayı kullanSam bi zararı olurmu halılara .fiyat 320tl nasıl sizce

halılara zararı olmaz bilakis yararı olur, süpürmeden sonra halının üzerinde çıplak ayakla yürüyünce ne kadar yumuşadığı farkediliyor...
    320 lira fiyat çok iyi, geçen sene en ucuz nakit 330'a bulmuştum...süpürgenin tekerlekleri çok küçük halı üzerinde rahat yürümez diye vazgeçmiştim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.