Şimdi Ara

Elektrik elektronikte universitenin, siralamanin bir onemi var mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektrik elektronik bolumunu ortalama 60000- 70000 gibi bir siralama ile alan bir universitede okumakla 30000 le alan universitelerde okumak arasinda ne turk farkliliklar vardir ? Ornegin hacettepe, gazi universitesi elektrik elektronik (24000le alan) gibi populer universiteler ile akdeniz universitesi , zirve , karadeniz teknik , erciyes gibi universiteler arasinda ne tur farklar vardir ? Benim matematik ve fizigim iyi fakat diger derslere cok fazla calismadim. Bu sene sinava gircem. En iyi universiteler hep 30000ile basliyor.. Ama o kadar iyi degilim. Bu sene ilk defa gircem ve 60000 e girersem seneye tekrar bu cileyi cekmek istemiyorum mf4ten iyi bir muhendislik okumak istiyorum.. Ben istedigim hedefledigim bolumu kazanirsam universitede yatmam, calisirim.. Cok fazla sosyal biri degilim zaten arkadas ortamima falan da kapilacagimi sanmiyorum. Yaklasik 70000le falan alan bir universitede elektrik elektronik okumanin zorluklari varsa, (muhtemelen vardir) bunlar hakkinda bilgi verir misiniz ? Ve o siralamalarda onerebileceginiz universiteler varsa yardimci olabilir misiniz ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erciyesi Öneririm Mühendisliği İyidir. Bir Dil daha bilirsen 30000 lik üni mezunlarından farkın kalmaz. Bence Sosyallikte gerekli bir üniversitenin %1o u eğitimse %40 ıda sosyal çevredir. kalan %50si sana bağlıdır.
  • yok kardeşim. Harran universitesini yazabilirsin gonul rahatligiyla.

• O universite benim yukarda yazdigim siralama araliginda degil iyi oku..
    70000 ile 20000 arasindaki farki sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clkhkn98 -- 4 Mart 2016; 20:31:31 >
  • Supersnake95 S kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.. Sosyal cevreyi dusuncem.. Giriskenim ama anlasamadigim insanlarla iliski kurma konusunda basarili degilim..

• quote:

Orijinalden alıntı: clkhkn98

Tesekkur ederim.. Sosyal cevreyi dusuncem.. Giriskenim ama anlasamadigim insanlarla iliski kurma konusunda basarili degilim..

Anlaşamadığın İnsanlar değil.Anlaşabildğin insanlarla birşeyler üzerine kafa yormak. 2-3 arkadaşın olsun sağlam bu yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.