Şimdi Ara

Electrolux EWF1404BR 10 Kg Çamaşır Makinesi (1.400 TL) Tavsiye? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
6.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni serilerde tikirti sorunu çözülmüş galiba. Electrolux un son 1 -2 tane videolarini izliyorum bir tikirti göremedim henüz ya da bana öyle geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O konu biraz benim titizliğimden. Anneme aldığım makine öyleydi ama kendime aldığımda alt tabla tıkırdamıyor. Bir de Electrolux'ün sonraki serilerinde sıkma düzeni de değişmiş sanki.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Evet bana da değişmiş gibi geldi.

Bahsettiğim videolar bunlar

https://youtu.be/CmfTo-vRRvI

https://youtu.be/6mMoI5Q9uFs

• Bende bu makineyi dusunuyorum
    Sulayman bey aldiniz mi memnun musunuz ?

• Henuz almadım. Çek-puan vs. ucuza getirmek için beklemedeyim. Acele bir durum yok.
  • Nerden almayi dusunuyorsunuz .su an baktigim kadariyla en ucuz 1550 tl kargo dahil..nasil ucuza getireceksiniz tiyo alayim ama benim kredi kartim yok :(

• Şu anda Electrolux Türkiye garantili, 1.477 TL.
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-ewf1404br-10-kg-camasir-makinesi-177254289

100 TL maxipuan hediyesi var.
    Bir de gittigidiyor %5 veya %10 indirim çeki olursa süper olur.
  • 1408wdl mi cdw2 mi 1404br mi kafam karıştı

• Merhabalar;
    Yeni bir camasir makinesi almam gerekiyor. Butce konusunda 2500 3000 tl ye kadar sikintim yok. Forumlari ve yorumlari okuyarak elektrolux almaya karar verdim. Yalniz yorgan yikama konusu bende de onemli bir detay. Yorgan yikamam gerekiyor en azindan ayda 1 kez. Ama bir yandan da kurutmali bir makine olsun istiyorum. Lakin elektrolux de hem yorgan yikama programli ve kurutma ozellikli bir makine yok.
    9 kiloluk yikama ve kurutma ozellikli EWW1698MDW modeli mi tavsiye edersiniz veya EWF1497CDW2 9 kiloluk kurutmasiz modelimi tavsiye edersiniz. Yani 9 kiloluk kurutmali bir makine ile de yorgan yikanirsa o makineyi almak istiyorum tabii.
    Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firfilfid82 -- 9 Aralık 2016; 13:24:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firfilfid82

Merhabalar;
    Yeni bir camasir makinesi almam gerekiyor. Butce konusunda 2500 3000 tl ye kadar sikintim yok. Forumlari ve yorumlari okuyarak elektrolux almaya karar verdim. Yalniz yorgan yikama konusu bende de onemli bir detay. Yorgan yikamam gerekiyor en azindan ayda 1 kez. Ama bir yandan da kurutmali bir makine olsun istiyorum. Lakin elektrolux de hem yorgan yikama programli ve kurutma ozellikli bir makine yok.
    9 kiloluk yikama ve kurutma ozellikli EWW1698MDW modeli mi tavsiye edersiniz veya EWF1497CDW2 9 kiloluk kurutmasiz modelimi tavsiye edersiniz. Yani 9 kiloluk kurutmali bir makine ile de yorgan yikanirsa o makineyi almak istiyorum tabii.
    Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.

1698 modelinde yorgan programı vardır. Ancak yorgan kurutma özelliği yoktur. Yorgan kazanın tamamını kapladığından kurutmak uygun olmaz.

• Candogan bey yardiminiz icin tesekkurler, siz kurutma ozelligini gozardi etseniz mdw modelini mi cdw2 modelini mi tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: firfilfid82

Candogan bey yardiminiz icin tesekkurler, siz kurutma ozelligini gozardi etseniz mdw modelini mi cdw2 modelini mi tavsiye edersiniz?

Ben kurutmayı ayrı almaktan yanayım. Mümkün ise siz de o şekilde yapın. Şu an en mantıklı kombinasyon EWF1497CDW2 ile EDH3897SDE modellerini birlikte almak bana göre.

Siz kurutmayı sürekli kullanacak mısınız, kurutma makinesi koymak için yeriniz var mı? Bu sorunun cevapları ile tercihinizi şekillendirebilirsiniz.
  • Yardimlariniz ve vakitnayirdiginiz icin cok tesekkur ederim. Insallah bende tercihimden memnun kalicam. Hayirli gunler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.