Şimdi Ara

Electrolux EOB53004X Ankastre Fırın+EHG6415X Ankastre Ocak+EFC60110X Ankastre Davlumbaz+ESI64030xB.M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada com dan bu ankastre setini 2499 TL ye 12 taksit e aldım. Electrolux olduğu için güvenerek aldım ama bulaşık makinesi iyi midir bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz yanlış bir karar mı verdim yoksa. Özellikle candoğan arkadaşımın görüşlerine ihtiyacım var. eğer olumsuz olursa hemen iptal edicem teşekkürler...

Electrolux EOB53004X Ankastre Fırın

EHG6415X Ankastre Ocak

EFC60110X Ankastre Davlumbaz

ESI64030x Bulaşık makinesi

• Bulaşık makinesi iyi bir tercih bence. Electrolux'ün bulaşık makineleri kalite yönünden sizi üzmez. Sadece üst sepeti çok fazla kullanışlı değildir, kapak sacı biraz esner bir de ekonomik programının süresi uzundur.(yanlış hatırlamıyorsam 170 dakika idi) Bunun dışında hızlı yıkamasının yüksek sıcaklıkta olması, genel işçilik ve malzeme kalitesi iyi bir cihazdır. Bunun yanında fırın ve ocak tercihiniz de iyi. Yalnızca davlumbaz vasat geldi, ürünü birebir incelemedim ama orijinal Electrolux değilmiş gibi geldi, ki bence bunun pek önemi yok.(zaten piyasa fiyatına almışsınız) Dilerim çok memnun kalırsınız, güle güle kullanın.
  • Candoğan arkadaşım ben bunların hepsini 2499 TL ye aldım. Bu yüzden uygun fiyata mı aldım yoksa piyasada set halinde mi bu fiyata. Hepsiburada da kampanya vardı o yüzden aldım. hepsi içinde. Yoksa bu bir hepsiburada nın oyunu mu gerçekte piyasada bu set yine bu fiyata mı. Teşekkür ederim ayrıca ilginiz için. Ve bir sorum daha olucak bulaşık makinesi için ön panel komple paslanmaz ile kaplayabilirmiyim, kaplayabilir isem nasıl temin ederim. Teşekkürler ilginiz için...
  • Yoksa bulaşık makinesinde BOSCH-SMS58M88EU daha doğru bir tercih mi olurdu. İlginiz için geröekten çok teşekkür ederim. Candoğan bey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.