Şimdi Ara

EL YAPIMI PROJEKSİYON ÖNERİLERİ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar.el yapımı bir projeksiyon yapmak istiyorum.bir yabancı çucuğun kendine ait sitesinde görmüştüm.çok makul bir fiyata ,basit bir şekilde yapmış bunu.yanlış hatırlamıyorsam ekran kartına bağlantılıydı çünkü,odasındaki dev perdede,fifa2004 oynuyordu bu arkadaş.sırf o yüzden yapmak istiyorum zaten.ben 4 sene sinemalarda makinist olarak çalıştım.bu alanda baya bi çevrem var.ucuza çok kaliteli ,sinemalardan veya profesyonel projektörlerden çıkma ,mercekler,yani projektörler bulabilirim.ancak,işin tekniği hakkında bir bilgim yok.bunu bilgisayara nasıl bi şeki,l yapıp bağlıyabilirim.zaten bu işi yapan adamlar,yani sinema ustaları da bilmiyor.bildiğiniz gibi bu iş usta çırak işi olduğu için,sanayide çalışaktan bi farkı yok.o yüzden teknik bakımdan yardıma ihtiyacım var.eğer bu konu hakkında bilgisi olan varsa,ve paylaşırsa çok sevinirim.selam cümleten..

• senin işine yarayabilirhttp://www.allinbox.com/
    üstte el yapımı projeksiyon önerilerin üstüne gelirsen el yapımı projesine gel.
  • kardes aramıza hosgeldın...aradıgın bılgılerı belkıde el yapımı projeksıyon topgınde bulabılırsın...
    gel takıl bea kardesım...

kolay gelsın...
  • velfec,r belki sen bize aradığımız lens lerden bulabilirsin bizde sana teoriyi öğreitiriz bildiğimiz kadarıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.