Şimdi Ara

El orfanato - The Orphanage (2007) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • filmin diğer adı El Orfanato dimi ?yanlış filmi indirmeyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

filmin diğer adı El Orfanato dimi ?yanlış filmi indirmeyelim.

evet doğru
  • İndiriyorum bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joutsenlaulu -- 30 Ocak 2009; 17:20:47 >
  • fragmani begendim
  • ben beğenmemiştim bu filmi, basit bi film
  • Amerikan sineması hayranları bunu izlemesinler anlamazlar,

harika bir film.
  • Orta kalite bir film. Seyretmezseniz çok da birşey kaybetmezsiniz
  • indirdim dün. Altta ingilizce altyazı varmış kendiliğinden onun altına da birde türkçe eklendi kafam iyiecene karıştı hangisine bakacağımı şaşırdım.Sonra barakadan sesler gelmeye başladı filmde üstüne üstlük gece evde yalnızdım arkadan o bakııcı kadın bir çıktı çıkmasıyla filmi kapatmam bir oldu. Tek seyredemeyecem bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joutsenlaulu -- 2 Şubat 2009; 12:09:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

indirdim dün. Altta ingilizce altyazı varmış kendiliğinden onun altına da birde türkçe eklendi kafam iyiecene karıştı hangisine bakacağımı şaşırdım.Sonra barakadan sesler gelmeye başladı filmde üstüne üstlük gece evde yalnızdım arkadan o bakııcı kadın bir çıktı çıkmasıyla filmi kapatmam bir oldu. Tek seyredemeyecem bu gidişle

Bu kadar da abartma hocam :) Yaş kaç belki biraz yaşça küçük oldugundan etkileniyorsundur filmden :)
  • Orta düzey film. İspanyol yapımlarına kafayı takanlar için idealdir.

@ Animo

Abartılası korku faktörü yoktur filmde. Devam etmen önerilir.
  • Arkadaşlar hatırlayan varsa...

bu filmin sonunda kadın hap içerek intihar ediyor değil mi? Yanlış mı anladım yoksa Çok merak ediyorum..
  • denizpiyadesi kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama evet :)

Demin izleme fırsatı buldum , bence çok güzel bir filmdi. (Drama, Mystery, Thriller ) tam bunlarla uyumluydu , özellikle gerilim kısmı. Gerilim çok yüksekti , aha burdan bir şey çıkacak aha biri bağıracak diye beklemekten yoruldum. Filmin sonunu çok beğendim, güzel bağlamışlar. Diğer korku filmlerindeki klasik sahneler vardı ama bu filmin yeri ayrı olarak kalacak bende.

Tüm güzel korku/gerilim filmlerini izledim diye düşünürken , bunu bunca yıldır nasıl izlemedim diye kendime kızıyorum

Tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.