Şimdi Ara

ekşisözlük te yazarlıktan atılma hikayem ve bu olayın başrolü dekan TAYYAR ARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar, bugün size bir yıllık yazarlık ekşisözlükte ki yazarlık serüvenimin tayyar arı denen iktidar yalakası bir adam yüzünden nasıl sonlandırılıp, çaylak yapıldığımı anlatacağım. Toplanın..
    geçen haftaki bir cnntürk tartışma programı ardından konuklardan biri olan (bkz: tayyar arı) hakkında yorum yapmıştım.
    ertesi gün o yaptığım yorum (bkz: tayyar arı) başlığı altında yoktı silinmişti.
    herhalde gramer den dolayı falan silmişlerdir diye düşündüğümden 2. bir entry girdim (bkz: tayyar arı) başlığının altına.
    çok geçmeden o entryminde silindiğini farkettim.

bunun üzerine sözlükte (bkz: tayyar arı nın entry sildirmesi) diye bir başlık açtım sözlükçülerin farkına varması amacı ile ayrica nefretimi döktüm o başlıkta.

tayyar ari hakkindaki ilk 2 entrymın silinmesinden sonra üçüncü bir entry girdim, oda silindi.

bunun üzerine dün girdiğim 4. entryide tayyarı arı başlığının aştından sildiler ve hiçbir uyarı yapmadan beni yazarlıktan çıkarıp, çaylak yaptılar. birde lanetli diye tag yapistirmislar moderatorler.

ne mi yazmıştım?

tayyar arı nın türkçe konusundaki yetersizliği, hoca olamayacak kadar çapsız biri oldugunu ve boş kahve ağzı ile konuştuğunu, türk halkını kendi menfaatleri için kandıranlara çanak tuttuğunu yazmıştım bu silinen 4 entrymdede.

ve kendimce bir dekan bozuntusu hakkında söylediklerimden dolayı yazarlıktan atıldım.

sözlükte tayyar arı nın paralı askerleri var. ve bu gibi adamlara en ufak bir imaj bozukluğu yaratacak olan yorumları siliyorlar.

tayyar arı kim mi?

genelde cnn ve habertürk de bu aralar takılan, kahve siyasetinden başka bir birikimi olmayan , iktidar yalakası bir dekan imiş.
    google bile adını aratsanız en fazla 16 sayfa sonuç çıkıyor.

bu konu hakkında desteğinizi istiyorum ve tayyar arı gibi iktidar yalaklarının nasıl insanların aklıyla oynadıkları ortaya çıkartılması için ekşisözlükte gündeme gelmesini diliyorum bu olayın.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taegukgi -- 26 Aralık 2017; 21:33:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.