Şimdi Ara

ekranda yeşil kareler çıkıyor, yırtılma var (rx 590 nitro+)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dediğim gibi ekranda yırtılmalar oluyor. ekran kartını geçen sene kara cuma indiriminde aldım. birkaç gün önce çıktı bu sorun.

kayıt aldım video

şimdiden teşekkürler.

• 1) Son driver kurulu ise ddu ile onu silip daha eski driver kurunuz. mesela 19.12.1 gibi.

2) Bu işe yaramazsa garantisi varsa garantiye yollayın. Garanti yoksa ya ram ya da gpu reballing istiyor.
  • Bu yeni çıktı chrome da olabiliyor yerine firefox deneyin.

https://www.mozilla.org/tr/firefox

20.8.2 de sistemi stabil olan kimsede sorun yok illede eski sürücü kurmaya gerek yok.

Güvenli modda ddu ile hali hazırda ki sürücüyü silersin 20.8.2 yi kurarken ek özelliklerden fabrika ayarlarına dönerek ve eski kullanıcı ayarları sakla ibaresini de kaldırarak kur.

Tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 25 Ağustos 2020; 15:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Bu yeni çıktı chrome da olabiliyor yerine firefox deneyin.

https://www.mozilla.org/tr/firefox

20.8.2 de sistemi stabil olan kimsede sorun yok illede eski sürücü kurmaya gerek yok.

Güvenli modda ddu ile hali hazırda ki sürücüyü silersin 20.8.2 yi kurarken ek özelliklerden fabrika ayarlarına dönerek ve eski kullanıcı ayarları sakla ibaresini de kaldırarak kur.

Tamamdır.
    ekran kartı driverını dediğiniz gibi ddu ile silip yükledim. ayrıca sadece google chrome da oluyor edge de olmadı. sorun chrome ile alakalı galiba. teşekkürler.

• kosemko K kullanıcısına yanıt
    Aynen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlarda sorun yoksa vga dan olma ihtimali çok zayıf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.