Şimdi Ara

EKRAN OFF DURUMA GEÇİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BEN PC DE OYUN OYNARKEN EKRAN BİR ANDA OFF DURUMA GEÇİYOR AMA KASA ÇALIŞIYOR. CTRL+ALT+DELETE YAPIP RESTART ATMAK İSTİYORUM BİLGİSAYAR TEPKİ VERMİYOR. HALİYLE MANUEL RESTART ATIYORUM. BU DURUM SİZCE NEDEN KAYNAKLANIR ...

• çözünürlükten kaynaklanabilir, tüm oyunlardamı yapıyor yoksa birkaç oyun için geçerli bir durum söz konusumu?
  • Sende öyle bir soru sormuşsun ki helal olsun demekten başka dyecek bir şey yok ...

Sorunlar:

Ekran kartın olabilir. Ram olabilir .İşletim sistemin olablir.Power supyl olabilir , Cpu fanları duyrmuş olabilir.
  • HOCAM NE YAPABİLRİM SORUN VE TEKNİK -YARDIM BÖLÜMÜNE YAZILACAK BİR SORU

NFS CARBON OYNUYORUM ONDA SORUN YOK. FİFA 2007 DE YAPIYOR BU SORUNU FİFA 2007 DE ÖYLE AHIM ŞAHIM GRAFİK ÖZELLİKLERİ İSTEYEN BİR OYUN DEĞİL ...
  • ekran kartından kaynaklanıyor olabilir işletim sistemindende olabilir. hangisinden supheleniyorsan onu yap mesela format tan başla
  • selamun aleyküm tam bir bilgim yok ama benimde başıma geldi senin ki gibi kafemde bi makinam vardı oda öle yapıordu senin ki gibi ekran kartını driverini yeniden yükledim sorun düzeldi isternen ekran kartının driver ini güncellemeyi dene sorunun çözülür belki kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.