Şimdi Ara

ekran kartını yükleyince pc açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    imzadaki sisteme sahibim. Mutlu mesut oyun oynarken ekranım siyahlaştı ve bir daha açılmadı. Format (win7 prof sp1) ile düzelttim. windoz güncellemelerini yaptım. ekran kartından şüphelendiğim için ekran kartını en son yükledim ve aynı sonuç, neyse ki bu sefer kurtarma çalıştı.

en güncel, daha az güncel ve kutudan çıkan CD ile ekran kartını yükledim ama sonuç değişmedi. Bu neden olabilir acaba?

Not: sorun, windoz açılırken logodan sonra masaüstü gelecekken ekran siyahlaşmasından bir daha siyah ekran geliyor ve kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: odb.odb

Muhtemelen sahte windows sürümü ve korsan oyunlar kullanan birisiniz.
    E bu halde şikayet etmeniz için elinizde haklı bir sebebiniz yok değilmi efem ha ha ha ha

Zengin olsan korsan wşindows kullanmazdın ve başına böyle şeyler gelmezdi ama fakirsin napalım yapcak bişey yok
    birazdan birisi bişeyler sallar çok biliyomuş gibi beklemeye devam asker

Beni birine mi benzettin bilmiyorum ama windoz orijinal, oyun steam üzerinden. ne demek istediğin belli değil. yardım edemiyorsan niye kalabalık ediyorsun, konu dışı bölümü değil, geyik konu açmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graal

quote:

Orijinalden alıntı: odb.odb

Muhtemelen sahte windows sürümü ve korsan oyunlar kullanan birisiniz.
    E bu halde şikayet etmeniz için elinizde haklı bir sebebiniz yok değilmi efem ha ha ha ha

Zengin olsan korsan wşindows kullanmazdın ve başına böyle şeyler gelmezdi ama fakirsin napalım yapcak bişey yok
    birazdan birisi bişeyler sallar çok biliyomuş gibi beklemeye devam asker

Beni birine mi benzettin bilmiyorum ama windoz orijinal, oyun steam üzerinden. ne demek istediğin belli değil. yardım edemiyorsan niye kalabalık ediyorsun, konu dışı bölümü değil, geyik konu açmadım.

Kardeş bilmiyorsan enden konuşuyon şimdi ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.