Şimdi Ara

ekran kartını takınca görüntü geliyor pc kitleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler kolay gelsin geçen gün yeni bir ekran kartı aldım HIS HD 5750 masaüstü pc me taktım bir kaç gün sorunsuz çalıştı pc ye format atmam gerekti format attıktan sonra pc ye garip haller oldu ekran kartı takılıyken acılmıyor ama bütün parcaları tek tek söküp takarsam acılıyor ama tekrar baslatınca acılmıyor :S ekran kartını cıkartıp vga da sorunsuz calısıyor işlemci dual core 3.0 ghz power 500w XIGMATEK ama şöyle bir şeyde var arada kafası eserse sorunsuz çalışıyor :S bundan önce sistemde hd 4730 denemiştim sorunsuzdu :S hdd de sorun olabilir mi ? hdd garip sesler cıkartıyordu uzun zamandır :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail19902 -- 1 Şubat 2012; 21:30:23 >

• Anladığım kadarıyla sorunsuz sisteminize 5750 takıldıktan sonra problemler başlamış.Doğal olarak ilk şüpheli yeni ekran kartınız...
  • ama az önce baska kart taktım calıstırdım calıstı sonra tekrar 5750 yi taktım yine calıstı :D çok garip değil mi :S ama 5750 takınca resleyince acılmıyor :D
  • sorunu kendim çözdüm ekran kartı driverini silince otomatik olarak herşey düzeliyor :S halbuki amd nin sitesinden en son sürümü indirmiştim :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.