Şimdi Ara

Ekran Kartımın Sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimdeki gibi donanım özelliklerim var.
    Fakat ekran kartım kendi özelliğinden çok yavaş çalışıyor.Fps 10 larda oluyorki(Bu 1 gb bir ekran kartı için imkansız bi miktar.)

Size Sorum:
    Bilgisayarımda hangi özellik eksikki bunu çalıştıramıyor.Parçasını almayı düşünüyorum...

(Not:Ekran Kartı Ve Güç Kaynağımı Yeni aldim 350 wat onla alakali olmadığını sanıyorum.)

Ekran Kartımın Sorunu ?

Ekran Kartımın Sorunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasalp -- 16 Nisan 2011; 8:45:42 >

• hangi oyunda hangi ayarlarla 10 fps?
  • p4 prescott ıslemcı ıle o kartı kullanırsanız fps beklemeyın zaten
  • Counter Strike Oynuyorum ve Grafik Ayarlarini Yapdim Hocam..

Yani ? Sorunun işlemcimde olduğunumu düşünüyorsun hocam ?
    Nasıl Bişey Alayim ONeride Bulunur musun ...
  • cs yı herturlu 10 fps ustu oynamalısınız aslında ?
    oyun deyınce bende guncel bıseyler dusunmustum ama o ıslemcı ıle o karta yazık olmus butce varsa anakart destegıne gore daha ıyı bır ıslemcı alırsanız ıyı olur
  • *666*

Kart neki yazık olsun. Altı üstü GT430. Tam o sisteme göre bir kart işte. Tahminimce 9500GT den biraz daha iyi bir karttır.

Lakin cs için 10 fps elbette çok düşük. Daha iyi değerler alması lazım. Sürücüyü yüklediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 16 Nisan 2011; 14:07:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

*666*

Kart neki yazık olsun. Altı üstü GT430. Tam o sisteme göre bir kart işte. Tahminimce 9500GT den biraz daha iyi bir karttır.

kart zaten orta sevıye gt240 cıvarı bı kart ama fi tarıhten kalma o ıslemcılı sıstemde bosuna koyulmus o sıstemde enfazla gt210 olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: *666*

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

*666*

kart zaten orta sevıye gt240 cıvarı bı kart ama fi tarıhten kalma o ıslemcılı sıstemde bosuna koyulmus o sıstemde enfazla gt210 olmalı

GT240 ın yanına yaklaşamayacak bir kart. 9500GT seviyesindedir belki biraz daha iyidir. GT240 ise HD4670 seviyesindedir.
  • Ya Sürücümü Yükledim Ayarlarimida Yaptım... Şimdi Sizin Ortak Karar olarak önereceğiniz şey nedir :) Yada Bişeyim bozuk Olabilir çünki elimde Ati x1550 da var Fakat Ondanda Ayni Fps yi Alıyorum.Bozuksa Neyim bozukdur yardım Edermisiniz
  • Güncel...
  • en fazka ne kadar bütçe ayırabilirsin bilgisayarına
  • Hocam Maximum 250 Lira Olarak Düşündüm... Hani 1 Parça Fln Almam Gerekir Diye...
  • arkadaşın ekran kartın aslında iyi kötü sayılmaz fakat, yeni oyunlar hem saat hız farkları ve işlemci veriyolu hızlarını en az çift çekirdekli işlemcilere göre dizayn etmektedirler.Yani bu demek oluyorki (işlemcin core2 duo,
    ramlerin DDR2 667 Mhz, Dx 9c, Open GL 1,0) demektir......
  • Yaani Sonuç Olarak Ne Yapiyim :D Biri Solesin Ya Tartisma Yapionuz Hep :P
  • ıntel E5800 işlemci ve MSI G31TM-P35 Intel G31 LGA775 DDR2 Mikro ATX Anakart al ......250 tl bütçe ile en ideal çözüm olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.