Şimdi Ara

Ekran Kartımı Değerlendirirmisiniz. ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar son sıralarda bilgisayarımda çok büyük kasmalar oldu buda oyunlarada etki etti. Örnek Olarak lol oynarken grafik en düşük en yüksek fark etmiyor FPS 40 50 60 70 80 genellikle 40-50 FPS arası ama birden FPS 01 02 oluyor 5-10 dakka böyle geçiyor. sadece oyunda değil bu kasma sorunu olunca bir internet sayfasını açıncada baya uzun Sürüyor.

Bunun Nedenini Fanın Çok toz Kaplanmasından dolayı oldugunu düşünüyorum bunun için bilgisayarın kasasını açıp fanı Temizlemeye çalışcam . Etrafını bez ile silip sıcak olmıcak şartla saç kurutma makinesi ile de aradaki bezin yetmediği yere makine ile temizlicem . bu işlemi daha once fan yerine bilgisarı açıp genel temizleme yapmıştım.Acaba Sorun Düzelebilirmi Sizden Çözümleri Bekliyorum.

- Soracagım Sorular-

1.Ekran Kartımın Adı AMD Radeon HD 5500 Series. - Buda Ekran kartının Özelliginin olduğu link - ''http://i.hizliresim.com/p49qyJ.png '' - Acaba bu ekran kartı benim ihtiyacımı görürmü. ihtiyacımı derken oyun oynarken ideal fps 60-70 arası olması için yeterlidir. Sizce bu ekran kartı İyi mi yoksa Eski Modelmi Birde Bu ekran kartının ortalama Fiyatı ne kadardır ?
    2. Bilgisayar Özellikleri

İşlemci: Pentium (R) Dual-Core CPU E5700 3.00 GHz 3.00 GHz
    Yüklü Bellek Ram: 4.00GB Ram (Ne olur ne olmaz yazayım dedim) (3,25 GB)
    İşletim Türü: 32 Bit
    Bu bilgisayar Nasıl İYİMİ Bunu değerlendirmenizi istiyorum

Arkadaşlar Cevap verecek Olan arkadaşlar Açıklanabilir bir şekilde yazmalarında rica ederim
    İyi Günler İyi Oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.