Şimdi Ara

Ekran Kartım Neden Isınıyor ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar Ben 1 hafta önce Arkadastan Nvidia Geforce 9800 Gtx+ Ekran kartı aldım cocuk ekran kartını 2 senedir kullanıodu. Ama ben bu ekran kartında ısınma sorunu yaşıyorum. Bilgisayar açar açmaz ısısına Bakıyorum SpeedFan isimli programdan 57 dereceyi gösteriyor. Birde core 57 dereceyi gösteriyor Bu Neden kaynaklanıyor OLabilir. ? Ne yapmam lazım. ?

• birde yük altındaki sıcaklığı söylersen iyi olur çünkü boştaki sıcaklık yanıltıcı olabilir bi oyun falan aç öyle bak
    genelde o kartlarda yük altında 70 falan olur üstüne çıkarsa bi tozunu falan al soğutucunun onun haricinde 110 a kadar gideri var sorun yaşamazsın
  • Kardes Bad Company 2 Multiplayeri high da 10 dkka oynadım hafif hafif donmalar oluyor. oyundayken Sıcaklık ise GPU 63 CPU 53 Nasıl normal mi :S ? Bide icini nasıl temizleyim ki? :S KOCAMAN KAPAGI VAR cıkmıyorda. :S Kücücük fanı var bide. :Shttp://www.onyougo.com/bfg-tech-nvidia-geforce-9800-gtx-oc-512mb-pcie-20_iph3w3962847.jpg bunun aynısı ekran kartı Nvidia Geforce 9800 GTX/GTX+ BFG TECH.
  • İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı normal.
  • Tm. Bide ben virüsten şüpheleniyorum 2 gün önce pcye format attm ama D de 120 gb oyun vb fln seyler var o kaldı. C ye attm sadece. Virüsten Dolayı oyun kasar mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.