Şimdi Ara

ekran kartım mı bozuldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • palit sonic 1gb hd4850 ekran kartım var. bilgisayarı açtığımda ekran çizgi çizgi, bozuk gözüküyor ve windows açılmak üzereyken pc reset atıyor. ama monitörden çıkardığımda pc reset atmıyor. başka monitörlerde de denedim sonuç aynı. tamirci sorun ekran kartı dedi. garantisi bittiği için yeni bir ekran kartı almak zorundayım ama yine de tam emin olamadım. sorun sizce de ekran kartında mı? yeni ekran kartı taktığımda sorun ortadan kalkar mı?

• Tarifinize göre ekran kartından gibi görünüyor. Eğer sisteminizde o/b ekran kartı varsa onunla bir deneyin. Ya da nazınız geçen bir arkadaşınızın ekran kartıyla da deneyebilirsiniz.
  • tamam teşekkür ederim.
  • Yeni ekran kartı almadan önce '' Fırınlama '' yöntemini denemelisiniz. Eğer sonuç olumlu olmazsa yeni ekran kartı alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuisudra

Yeni ekran kartı almadan önce '' Fırınlama '' yöntemini denemelisiniz. Eğer sonuç olumlu olmazsa yeni ekran kartı alırsınız.

Yardımcı olması için.

• ekran kartından kaynaklı bi sorun gibi... bilgisayarınızda onboard girişi varsa orda deneyin ilk önce sorun çıkmazsa ekran kartı sorunludur.. veya imkanınız varsa başka çalışan bi ekran kartı takıp deneyin...
  • Fırınlama işlemini şu an uyguluyorum.

9800pro kartım var. Video da ki sorunun aynısı. Yapıyorum düzelirse bilgilendiricem
  • Arkadaşlar süper bir şey.

Oldu şu an bu kart takılı.

Hatta üzerine overclock yaptım.
    Eskisinden yüzde 20-30 daha fazla yedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.