Şimdi Ara

Ekran Kartı ve PSU Tavsiyesi Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıktada belirttiğim gibi PSU ve ekran kartı alacağım. Ama bütçem kısıtlı olduğu için pek karara varamadım. Genelde günümün yarısından fazlasını oyun oynayarak geçiririm ve grafikleri severim. Güncel oyunları mediumda oynasam yeterli. Ama sene oldu 2014, artık güncel oyunları falan mediumda oynamak yetmiyor :)
    Bütçem 250 TL.
    Anakartım - MSI G41M -P28
    İşlemcim - Core 2 Duo e7300 2.66 GHz
    Şu anda 350w PSU takılı. Alacağım herhangi bir 128 bit ekran kartına yeteceğini sanmıyorum ama siz daha iyisini bilirsiniz.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

• KVCleonn kullanıcısına yanıt
    250TL ikisi için az bir bütçe. Şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Güç kaynağını sıfır alın.
    http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/xigmatek-cpa-0500bdd-u52-tauro-serisi-80plus-500w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=64756

Ekran kartını ise 2. el forum sayfasından bakın derim. 100tl fiyat seviyelerinde kötü sayılmayacak kartlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurtlar34

250TL ikisi için az bir bütçe. Şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Güç kaynağını sıfır alın.
    http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/xigmatek-cpa-0500bdd-u52-tauro-serisi-80plus-500w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=64756

Ekran kartını ise 2. el forum sayfasından bakın derim. 100tl fiyat seviyelerinde kötü sayılmayacak kartlar mevcut.

Peki, bütçe maximum 50 tl daha artar desem güzel bir ekran kartı önerebilirmisiniz bana?

• KVCleonn kullanıcısına yanıt
    Soyle soyliyim ekran karti olarak en dusuk Hd7770 onerebilirim. 250tl fiyat seviyelerinde olmasi lazim. Psu olarak da ustte onerdigimi alabilirsiniz. Bunun daha dusuk segmentinden olumlu sonuc alamazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.