Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu ayın başlarında işlemci,ram,anakart üçlüsünü değiştirmiştim ekran kartımdanda memnun sayılırım fakat artan parçalarla 2.bir sistem çıkarmayı düşündüğümden 200-300e kötü bir ekran kartı alacağıma şuanda kullandığımı yükseltmeyi daha uygun görüyorum. İşlemciyi biraz daha yüksek mi alsaydım bilemedim, alırken ekran kartını uzun bir süre daha kullanma planım vardı. Şuanda kullandığım sistem şu şekilde,
    B450M S2H Anakart
    R5 1600 İşlemci
    16gb 3000mhz Ram
    1050ti Ekran Kartı

• İşlemciniz yeni revizyon olan 12 nm ise idare eder performansı r5 2600 yakındır. Soket desteği bulunduğu için ilerleyen dönemlerde elinizdekini satıp işlemcinizi güncelleyebilirsiniz. Ekran kartı için bütçeniz tam olarak nedir ?
  • Bu şekilde kalsın sisteminiz güç kaynağı kaliteli bir şey ise gtx1660s yada 1660ti modeli alıp yolunuza devam edebilirsiniz gözle görülür bir performans artışınız olacaktır.
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Evet 12nm olan yeni revizyon işlemcim. Bütçe 2000e kadar çıkabilirim.

Güç kaynağım yeterli gelir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuz* -- 30 Aralık 2019; 14:12:23 >
  • Karpuz* kullanıcısına yanıt
    Gigabyte Aorus 1660 Ti 2k bandında bulmanız mümkün soğutması ve performanslı ile oldukça kaslı bir karttır bütçe sıkıntısı yaşanırsa 1660s model tercih edilebilir yine gigabyte modellere göz atın 1700 tl bandında seyir etmekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

Evet 12nm olan yeni revizyon işlemcim. Bütçe 2000e kadar çıkabilirim.

Güç kaynağım yeterli gelir diye düşünüyorum
    GTX 1660 süper yada gtx 1660ti bakabilirsiniz.
  • Kasa soğutman güzel ise 1820TL ye 1660TI var :https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10437
  • Yardımcı olan herkese teşekkürler, 1660ti veya 1660s o halde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.