Şimdi Ara

Ekran Kartı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar incelemelerim neticesinde q6600 500 watt saga2 psulu bilgisayarima asus r7 265 direct cu II 2gb mi yoksa Asus gtx650ti 2gb mi alsam butce 500 e kadar dayanir performans bakimindan hangisi üstündür tavsiyelerinizi bekliyorum..iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IstanbuLL -- 22 Temmuz 2014; 8:36:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• IstanbuLL I kullanıcısına yanıt
    r7 265direct cuII gtx 650 ti den daha üst seviye bir karttır benim tavsiyem r9 270x al linkini aşşağıya atıyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270x-dual-x-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html
  • Peki marka konusunda bi tavsiyeniz varmı genel incemelerimde Asus ve Msi önde görünüyor Saphirenin malzeme kalitesinden dolayı pek tercih edilmediğini okudum birkaç kez...
  • Maxwell mimarili nvidia.

Tabi maximum güç için değil.

Makul performans. Az güç harcama. Sağlam sorunsuz sürücüler. Yeni gelecek sürücülerden daha fazla yararlanma.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Maxwell mimarili nvidia.

Tabi maximum güç için değil.

Makul performans. Az güç harcama. Sağlam sorunsuz sürücüler. Yeni gelecek sürücülerden daha fazla yararlanma.

Peki hocam maxwell mimarisi gtx 650 ti de mevcutmu bulamadim ben

Onda yok. Gtx 750 de ve gtx 750 ti de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 23 Temmuz 2014; 1:50:31 >
  • İkinci el garantili temiz kartlar var 550 liraya 280x gibi kartlar satılıyor bnce ikinci el bolumune bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voooov bir efsane kullanan daha. Hocam 4 Ghz'ye stabılıte ettın mı bari eski toprağı İmzamdaki 2. sistem ile şu an ne canlar yakıyorum bı bılsen.

Neyse konuya gelıcek olursak arkadaşın onerdıgı 270x güzeldir onu alabilirsiniz.
  • Tesekkurler yorumlarınız icin..ikinci el daha uygun ve yüksek model kartlar var aslında ama nakit biraz sıkıntı...kredi kartiyla almayı düşünüyorum. .

• Sapphire r7 265

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Sapphire r7 265

Hocam karar aşamasındayım R7 265X önde görünüyor...
    hocam butceni zorlabiliyorsan 750 ti almanı oneririm 1920*1080 de bile canavar gibi oyun oynatıyor arada cok fiyat farkı yok
    r7 265x diye bir kart yok hocam r7 260x ve r7 265 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

r7 265x diye bir kart yok hocam r7 260x ve r7 265 var

R7 265 dual X diye bi kart var duali yazmadim anlasilir diye

• Ekran karti çok piyasada bir çoğunun fiyatida birbirine yakin olunca karar vermek zor oluyor..Aralarında çok fazla fiyat farkıda yok performans olarakta yakın gorunuyorlar yazı turami atsam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.