Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar veya abiler 500 TL arası Bir ekran kartı Almak İstiyorum fakat 3 ekran kartı arasında kaldım ve psum sıkıntı çıkarabilirmi bana detaylı bir şekilde yazarsanız çok iyi olur şindiden hepinize teşekkür ediyorum.
    Not:Kartların Fiyatı Birbirine Çok Yakın Kararsız Kaldım

Aklımda Bulunan Kartlar İse:
    ASUS HD7870 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
    ASUS GTX660 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI
    SAPPHIRE HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI

Sistemim İse:
    Anakart:Sabertooth 990 Fx R2.0
    İşlemci:Amd Athlon(tm)II x3 450 Precessor (3 CPUs) 3.5 Oc'lu dağada yapabilirim şuan.
    Ram:Corsair 4GB DDR3 1333MHz Tek Modül Ram
    İşlemci Fanı:Sunbeam Core-Contact Freezer
    İşlemci Soğutucusu:sunbeam core c.f. 120mm
    PSU:500watt high power psu
    Şuan Kullandığım Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

• ASUS HD7870 al derim. Ama monitör vga ise dalgalanma sorunu var ama sorun olmaz diyorsan al. Sorun olur dersende gtx660
  • Monitörüm Vga fakat 660 ile 7870 arasında nasıl bir performans farkı var yani bf4 ultra ayarlarda oynatabilirmi onun gibi çünkü monitörüm 1600x1200 yazabilirsen sevinirim saol teşekkür ediyorum konuya cevap verdiğin için.
  • Bak burası sana fikir verrebilirhttp://www.anandtech.com/bench/product/783?vs=857 fazla bir fark olmaz 3-5 fps felan taş çatlasa 5-6 fazla olmaz.
  • Dalgalanma Sorununun Asusun 7870 lerin ilk ürünlerinde varmış sonradan düzelmiş diyorlar gerçe fazla fark etmez sonra zaten monitörü deiştirmeyi planlıyorum o yüzden 7870 almayı düşündüm 5-6 FPS yüksek almak dağa mantıklı gibi :)
  • Az daha koy GTX760 al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçemi Zorlayamıyorum Hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackdaniels45

Bütçemi Zorlayamıyorum Hocam .

zotac gtx660 ti alabilirsin. şu anda stoklarda yok malesef ama ikisinden de daha ucuz oldu fiyatı eskiden daha pahalıydı.stoklara girer mi ve ya girerse fiyatı artarmı bilmiyorum ama 7870 den de 660 dan da daha güçlüdür. ben stoklara gelmesini bekliyorum geldiğinde alacağım tavsiye ederim size de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.