Şimdi Ara

Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
4.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bir pc var biraz külüstür sayılır zamanında 800 tlye kafama göre toplamıştım şimdi yükseltmek istiyorum oynadığım oyun cs go bunu en düşük ayarda 200-300 fps açsın yeter sistem resimlerini atıyorum Bu şuanki sistem :
    Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)

Yeni sistemi böyle yaptım dediğim ayarlara geldimi ?

Ekran Kartı Önerme(Yeni sistem ekledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhornek -- 18 Şubat 2017; 20:42:47 >

• Konuyu uplıyorum.ama.kusura bakmayın yardımci olucak varmı ?
  • İşlemci modelini ve ram miktarını yazar mısınız?
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    4 GB RAM AMD A8 5600K
  • Belleği yükselt, işlemci aynı kalsın.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Eee ne ise yaracak bu...
  • Sistemin yükselmiş olacak. İşlemci-anakart-bellek, ana bileşenleri oluşturuyorlar.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Ustam ekran kartı yetmiyorya daha iyi bi ekran kartına yukseltebılırmıyım eğer güç kaynağını yükseltmem gerekicekse onuda yükseltirim.
  • hhornek kullanıcısına yanıt
    Rx 460; GTX 1050 zannedersem sizin ateşinizi alır.
  • Sisteminin ne oldugunu yazmadin ki
  • RX 460 4 GB.
  • AMD A8 5600K Anakart yukarda gozukuyo 4gb ram 360w power suply gt420 nvidia ekran kartı vga monitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhornek -- 17 Şubat 2017; 14:49:24 >
  • 2. el bir gtx 750 ti bul garantili sana en uygun çözüm o olur
  • X4 760k islemci al bulabiliyosan. Ona iyi bi sogutucu bul ve overclockla. Islemcin çöp oldugu icin oyle yuksek fps leri bastan unut zaten de biyere kadar cikartir seni. Bide ikinci el gtx 750ti al. Bilmem besleyebilir mi ama.. bunlar sistemi toparlayabilecegin maksimum nokta. Bana soracak olursan direk sistem sat ya da at. Ryzen islemciler ciksin kendine giris seviyesi bir ryzenli veya g4560 li sistem kur daha iyi. bu arada 200 fps alip napacan zaten monitorun muhtemelen en fazla 60 gosteriyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 17 Şubat 2017; 15:16:10 >
  • 300 fps ? Monitör ne?
  • Şu yüzden şuanki pc csgo da 120 ila 60 fps arası verıyor ama smoke atıldığı zaman pc çok yavaşlıyor ve dust2 den başka map oynuyamıyorum işlemci değişmesem gt 1050 yada rx 460 600w guc kaynağı ddr3 4 gb ram daha alıp 8 yapmayı dusunuyorum monıtorude bıdahakı ay alıcam
  • https://www.youtube.com/watch?v=YhkU3SGN6ss RX 460 vs GTX 950 vs GTX 750TI hepsinde aynı sistem kullanılmış 1080p çözünürlük bütün ayarlar sonda pek fark yok gibi aralarında cs go https://www.youtube.com/watch?v=anQlbXAZnRI burada da sizin işlemci ve artı 4gb ram ve RX 460 rus arkadaş galiba 1080p de en iyi ayarlarda oynuyor d3d9 önünde fps yazıyor güç kaynağı beslesin yeter istediğiniz modeli alın güç kaynağınıda ona göre alın işlemci beslemezse cs go dışında beslemez bence
    Düzenleme ilk linkteki fps değerlerine pek güvenemedim mor mor ortaya kendi yazmışta olabilir hangi program öyle gösterir bilemedim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Kaktüs -- 17 Şubat 2017; 21:36:53 >

• Bay Kaktüs kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim evde bir kontrol edicem
  • Bay Kaktüs kullanıcısına yanıt
    Benim korkum işlemci acaba işlemci değişmeden aynı fpsyi alabilirmiyim full ayarlarda o fpsyi o düşündürüyor
  • hhornek kullanıcısına yanıt
    hocam ekran kartı oyunlarda en çok performans farkı yaratır ilk ekran kartı alırsınız o işlemci ile gitmez ve hoşlanmazsanız işlemci yükseltirsiniz ama pahalıya patlıyor bir de ekran alıcaksınız galiba 144hz fazla para tutuyor sağlam olduğuna güvenebilsek 2.el önermem ama 750tl ye satılan rx msirx460 4gb bu fiyatlandırma da çok saçma açıkcası 2.el de 380tl bunlara da güvenemiyoruz ben de rx460 ve güç kaynağı alıcam bekliyorum alsam mı almasam mı kararsızım :D bahsettiğim 2.el ilanıhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-radeon-rx460-4gb-400595457/detay bozukmuş dvi portu pinini yamultmuş kullanılmışta alınmaz malesef sağlam zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Kaktüs -- 17 Şubat 2017; 23:17:24 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.