Şimdi Ara

ekran kartı kararsızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ekran kartı seçimi konusunda kararszılık yaşıyorum...
    Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı

Asus GTX980 ROG STRIX OC GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı

bu iki kart arasında çok büyük farkları var mı ?
    ürünü yurt dışından alacam 980 yerine 970 ten 2 tane alsam daha mantıklı olur mu ?
    veya gtx 970 fazlasıyla işinizi görecektir diyebilirmisiniz.. render işlemleri için kullanılacaktır?

veya yurt dışından
    Asus GTX780Ti DCU II O.C GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı bu modeli mi alsam gtx 970 ve 980 yerine ? cuda sayısı önemli olduğunu üdşünüyorum render işlemlerinde gtx780ti cuda sayısı 2800 ( gtx 780ti güç kullanımı gereksiz diye okumuştum. )

not: evde hazırda olan kasamı kullanıyorum ( modeli : XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX SİYAH KASA ) bu kasa ve gğç kaynağı bu ekran kartılarına yeter mi ?

şimdiden teşekkürler...

• render icin kullanacaksan 970 iyi olmaz o kadarini biliyorum.ic mimar kuzen icin gecen sene makine topladim kimse 970 onermedi hep 780 serisi oneriyorlardi dedigin gibi cuda sayisi onemli demek ki renderde.

guc kaynagi kasa icinde geldiyse duzgun bir sey degildir surekli de render yapacagini dusunursek sicakliga dayanikli japon kapasitor markali bir psu alsan bence iyi olur.
  • huseyingul06 H kullanıcısına yanıt
    980 alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.