Şimdi Ara

EKRAN KARTI İÇİN YARDIM PLS.. =(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GECEN YIL HIZLIAL.COMDAN BIR KASA ALMISTIM PCYE COK HAKİM DEĞİLİM KONSOLLA DAHA FAZLA ILGIM OLDUGU ICIN PARCALARLA COK FAZLA ILGIM YOK
    ARKADASLAR YARDIM EDEBILIRMISINIZ OYUNLARDA FALAN COK KASMA YAPIYOR PCNIN OZELLIKLERINI AŞAGIDA YAZDIM
    EKRAN KARTI ALIRSAM BU SORUNU DUZELTEBILIRMIYIM VE HANGI EKRAN KARTLARINI DESTEKLER BU KASA YOKSA ANAKARTIDA MI DEGISTIRMEM LAZIM
    400-450 TL ARASI BI HARCAMA YAPMAYI DUSUNUYORUM KONUYA HAKİM FORUMDA KI BILGILI ARKADASLAR BANA YARDIM EDEBILIRM MI PLS =)
    OYNIYCAGIM OYUN TURLERI
    STRATEJI OYUNLARI VE BAZI ROL YAPMA TARZI OYUNLAR YADA SILAHLI OYUNLAR

TECHNOPC FD228571 INTEL CORE i3 3220 3,1GHz 8GB 750 GB HDD 1GB VGA

• İşlemci Intel Core i3 2120 3,3ghz 3mb lga 1155pın
    • Anakart: Intel H61Socket LGA 1155 vga glan 16x 1
    • Ram: 8gb 1333 MHZ DDR3 Bellek
    • Harddisk: 750 GB Sata2 Sabit Disk
    • Ekran Kartı: 1gb 5450 2,8ghz
    • Optik sürücü: 22X Çift Katmanlı DVD-RW Sürücü
    • Kart Okuyucu: 25 in 1
    • Ses: 7.1 channel HD audio
    • Ethernet: GLan 10/100/1000

http://www.hizlial.com/tagnity/30.003.9824.0015

• jaso jordache kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı işlemci ve aynı h61 soket anakarg bendede var daha dün gtx 750 ti aldım o işlemciye daha üstünü takma dediler.Gayet mutluyum.Far cry 3 ulrtada 50 fps üstü gayet iyi benim için.Yani Sanada tavsiye ederim.Ama AMD alıcam dersen bu kartın karşılığı olarak hatta biraz daha performasnlı olarak R7 265 VE R9 270 VAR.Bütcene göre al birini.
  • saolasın hocam rahatca takılabılıo dımı kasaya aldıgın ekran kartı bende aynısından alırım yada r7 265 olandan
    Hiç bi sıkıntı yok.R7 265 alıcaksan asus al.R7 265 biraz büyüktür ama sığar heralde.Bu arada monitörünüz vga çıkışlımı? eğer vga ise mutlaka gtx 750 ti alın. Çünkü r7 265 dalgalanma sorunu duymuştum o yüzden bende gtx 750 ti aldım.Bu arada ben GTX 750 Tİ alacaksan bunu al hem indirim yapmışlar.Malum 950 gelecek olunca.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx750-ti-strix-oc-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html
  • monıtorde hdmı vga var hocam ılana baktım vatanda 450tl fıyatı ıstedıgım aralıkta
    r7 265 dedıgınız gıbı aksam bakmam lazım kasaya sıgarmı dıe tam emın degılım cunkı hocam =)
    Bak hocam size şöyle anlatim.Bu iki kart arasında çok gidip geldim ben.Biri bmw biri mercedes.Biri konforlu biri hızlı.Yani şimdi gidip alıcaksın r7 265 i biraz daha performasnlı ama sorunla karşılaşırsan mavi ekrandır dalgalanamdır vb. ben karışmam sonra sen dedin deme. Ben aldım Gtx 750 ti yi taktım kurdum driver sorunsuz çalışdı.Gerisi sana kalmış bu iki kart benim 1 ayımı yedi kafam balon gibi olmuştu.Forumlarda r7 265 tavsiye ediyolar.Ama ben gtx 750 ti diyorum.Neyse senin tercihin şimdiden hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.