Şimdi Ara

ekran kartı için öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim bilgisayarım masaüstü ve ekran kartı yok anakart çıkışında idareten kullanıyorum doğal olarak oyunda oynayamıyorum sistem belleğini kullanıdığndan.
    bana 350 en fazla 400 tl lik bir ekran kartı önerirseniz sevirinim oynayacağım oyunlar gta 5 assasins creed 3-4 battlefield far cry tazrı yani bütçem bu kadar en iyisini hep birlikte çıkaralım şimdiden TEŞEKKÜRLER

SİSTEMİM ŞU;

ekran kartı için öneri
     ekran kartı için öneri
     ekran kartı için öneri
     ekran kartı için öneri İşlemci bu arkadaşlar G2020

• OĞUZ_33_ O kullanıcısına yanıt
    İşlemci bir miktar darboğaz yapacaktır fakat Gtx 750 ti uygun duruyor.
  • Hocam fazla birşey elde edemezsin o sistemle Ram'in markası mhz hızı HDD gibi bilgileride verirsen yardımcı oluruz. Eklemen gereken veya gereksiz olur bunu ekleme diyebiliriz.
  • R7 250x 355 tl . İş görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xanax70 kullanıcısına yanıt
    evet bu sistem pek iyi değil ama elimdeki imkanlar buna olanak sağlıyor ve bütçem de belli zaten kingstone 1600 mhz 4 gb ram hdd şuan 160 lık sata toshıba ama ekran kartı ile birlikte 1 tb seagate alacam monitörün etkisi olumu bilmiyorum samsung 22 23 arası inçi tam bilmiyorum modeli SyncMaster S22B150
  • hocam o ekran kartına maddi yönden imkanım el vermiyor yoksa oda iyi ekran kartına benziyor ama 2. el alınıp kullanılırsa ne derece iyi olur bilmiyorum...
    i3 3220 işlemci : 200-220 tl
    gtx750 oc e.kartı 200-300- tl

Pentium işlemci ile oyun oynanmaz.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben işlemci ile birlikte ekran kartı alamam şuan hdd 160 lık 1 tb alacam yani bütçe sıkıntısı oluyor işlemci alırsam hdd alamam birini elemek zorundayım bu arada pentium ile neden oyun oynanmasın çift çekirdek diyemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ_33_ -- 1 Ağustos 2016; 19:01:40 >
    yazdığın oyunlardan ötürü Pentium alınmaz.

dediğim gibi, artık Pentium işlemci üzerine oyun sistemi kurulmaz.
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    bana önerdiğin 3220 i3 işlemci 500 tl benim bu işlemciyi alacak gücüm yok ve ben pentium işlemciye bu sistemi kuracam ama sizden dediğim gibi öneri alıyorum hangisi daha iyi olur diye ama şu sözde var evdeki hesap çarşıya uymuyor
  • gtx 750 ti
  • bende e8500 işlemci :D r7 240
    az bir oc ile gta 5 te 720p ve texture yi high yapıyorum 45 30 fps stabil.
    yazdığım fiyatlar ikinci el fiyatları.
    imzamdaki gibi.
  • varmı yardım edecek birisi arkadaşlar lütfen biri öneride bulunsun
    Gtx 750 ti alınabilir.İmkan varsa 2.elden 1155 soket i3 işlemcilere bakın.
  • evet dediğiniz gibi bu ekran kartına karar kıldım ama birde işlemci lazım bu sisteme nasıl bir işlemci tavsiye edersiniz link atarmısınız?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx750-ti-strix-oc-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html
  • güncell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.