Şimdi Ara

ekran karti icin bazı sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle şimdiden bana zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim...
    Benim atı hd 6850 toxic ekran kartim var bir kaç bilgi almak istiyorum
    1 eyefinity özelliğini kullanmak istiyorum mesela 3 monitorum var ikisini div çıkışına takiyorum birinide display çıkışınami takiyorum doğru mu anlamisim arastirdigima gore
    2 crossfirex yapmak istiyorum aynı model ekran karti olmak zorundamıdır 6850 ile daha üst bir serisini kullanabiliyormuyuz herhangi.bir.sorun olurmu
    3 3d monitor olmadan bu.özelliği acabiliyormuyuz

Yardımcı olacak atkadaslara şimdiden tesekkur ederim.lütfen insanin canını sıkacak şeyler yazmayın dalga geçer misali bilmemek ayıp değil ogrenmemek ayip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizada01 -- 10 Mayıs 2013; 20:12:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crossfire soruna cevap verim aynı marka olmasına gerek yok aynı model olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

crossfire soruna cevap verim aynı marka olmasına gerek yok aynı model olsun yeter

Tsk ederim kardeş yani 6850 olmak zorunda diyorsun ayrıca şunu sorayım kardeşime elimdeki 6850 toxic serisi hız asirtmali normal 6850 yanına taksam sorun olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizada01

quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

crossfire soruna cevap verim aynı marka olmasına gerek yok aynı model olsun yeter

Tsk ederim kardeş yani 6850 olmak zorunda diyorsun ayrıca şunu sorayım kardeşime elimdeki 6850 toxic serisi hız asirtmali normal 6850 yanına taksam sorun olurmu

mantıken olmaması lazım senin yerinde olsam tek performasn kartıı alırım hem enerji verimliliğinden hem çalışma kararlılığıdan hem 2 elde satarken bunlar çok önemli kriter

mesala ben zevk olsun diye 6870 i çiftledim hemde teecrübemde oldu nasıl bir şey oldunu gördüm ama şuanda kullandığım gtx 660 kadar başarılı olmadı yani bana göre gereksiz ve saççma

• Maddi açıdan kardeş biliyon mu zaten ikinci.el aldım bunuda ileriye dönük bende senin gibi düşünüyorum nasil bir şey diye deneyeceğim keşke bide infinity ozelligindede bilgin olsaydı en.çok ypmak istediğim şey üç.monitor
    AMD phenom x4 955 black edition
    8.gb ddr3 1600 mhz
    750 watt PSU
    3lu monitörde oyunlarda sıkıntı yasarmiyim ayrıca çok.boyle fps anlayan biri değilim maksat 3 monitörde oynamak

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizada01

Maddi açıdan kardeş biliyon mu zaten ikinci.el aldım bunuda ileriye dönük bende senin gibi düşünüyorum nasil bir şey diye deneyeceğim keşke bide infinity ozelligindede bilgin olsaydı en.çok ypmak istediğim şey üç.monitor
    AMD phenom x4 955 black edition
    8.gb ddr3 1600 mhz
    750 watt PSU
    3lu monitörde oyunlarda sıkıntı yasarmiyim ayrıca çok.boyle fps anlayan biri değilim maksat 3 monitörde oynamak

valah sonuşta olur ben 2 tane asus hd 6870 i cross ladım bitasi okuldan arkaadaşıımındı cryssis 2 yi oynadım geri verdim sonra yani kısaca 3 monütörde açarsın neden olmasın ben bi ara tek kart üzerinden 2 görüntü çıkışındanda görüntü aldım yani kesiinlikle sende 3 görüntü alırsın

• teşekkur ederım arkadasım yardımların ıcın umarım dıger sorum ıcınde yardımcı olacak arkadaslarımız cıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.