Şimdi Ara

EKRAN KARTI DDR YARDIM EDİN ACİLLLLL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Benim ramim ddr.Anakartım da galiba ddr destekliyor.Ben ekran kartımı yenilemek istiyorum.Ge force 8600 gt ekran kartı alacaktım.Bu ekran kartının ddr ı var mıdır?
    Birde yoksa sizin bana tavsiye edebileceğiniz güncel oyunları oynayabileceğim en son 110 ytl ye kadar ekran kartı varsa yazabilirmisiniz?
    512 ramim var.
    Acaba anakartı değiştirip diğerlerini öyle mi değiştirsem?
    Rami 1.5 veya 1 yapmayı düşünüyorum.
    teşekkürler...

• çok karışık olmuş yazdığın. ram in ddr sa anakarta takıp çalıştırabildiysen anakart ddr destekliyodur. galibası yok bunun.
    ekran kartının ddr2-3-4-5 olması ankartın desteklediği ram türüne bağlı değil. ben de ddr ram ddr3 ekran kartı kullanıyorum.
    anakart modelini veya şu an kullandığın ekran kartı modelini yaz.
  • anakartım
    gigabyte GA-8I848P-G
    Ekran kartım gf fx5200 128 mb
  • sen de agp kullanıyorsun. bu aralar forumda agp kart arayanlar çoğaldı.
    agp de çok sınırlı kart var. nesli tükeniyor agp kartların.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryid=204&sp=ekran_kart_tipi=agp

alabileceğin kartlar bunlar. forumda bak şu an bir sürü başlık var agp kart ile ilgili. bence x1650pro al yanına da 1gb ram.
  • dostum boşver alma o ekran kartını işine yaramaz.Sermaye yoksa bekle yeni sistem al
  • bu atimi oluyor?nvidia mı
    birde bu kart +1 gb ramla crysis,asassins creed gta 4 fln oynarmıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: XandP

dostum boşver alma o ekran kartını işine yaramaz.Sermaye yoksa bekle yeni sistem al

ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum. her agp sorusunda bırak yeni sistem topla(kişisel değil genel). agp ile hiç mi birşey yapılmaz.
    kart ati yazmayı unutmuşum. oyundan anlamıyorum çok fazla o konuda yardımcı olamıycam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkurt86 -- 29 Eylül 2008; 22:27:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: casual_2094

bu atimi oluyor?nvidia mı
    birde bu kart +1 gb ramla crysis,asassins creed gta 4 fln oynarmıyım?

x1650 ati oluyor ki nvdia'nın Agp adına çok bi etkinliği yok bildiğim kadarıyla.Yani illa ekran kartı alıcam dersen ati alacaksın ama x1650nin saydığın oyunlarda pek oynanabilirlik saylayacağını sanmıyorum ki assasian işlemciyede yük bindiriyo yanlış bilmiyosam.Ben x4850 iceq ve +3500amd işlemciyle 1280 çözünürlükte(yanlış hatırlamıyorsam) oynayamamıştım ki 4850 senin almayı düşündüğün kartların çok üstünde bir kart.Yani işlemci ve raminde bu konuda önemli.Eğer acelen yoksa biraz daha para biriktirip köklü bir değişime gitmen daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.