Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.388
Cevap
23
Favori
252.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aveaya tek kelimeyle helal olsun diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

İnanılmaz memnunum yahu. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Resmen herseyi sınırsız gibi kullanıyorum. Gerçi bugün net hızım biraz düşük :P

Bende çok memnunum. Kafama göre kullanıyorum, konuşurken rahatım, sürekli mesaj atmama rağmen onlarda yeterli, interneti de sürekli dağıtıyorum.

Bitmiyor bir türlü arkadaş
  • Bende turkcell hattımı Avea ya taşımak için başvurdum bugün.
    500 dk lık sınırsız internet 30 tl
    Çevredeki onlarca Avea bayisinde 128k mikro sim yoktu.
    Telefonla ulaştığım bir bayi var dedi.Nişantaşı rumeli caddesinde.Gittim bütün işlemleri bitirip imzaları atıpta bana teslim ettikleri sim kartı kutusundan açınca, birde ne göreyim; kesik normal bir simkart !.
    Bu mikrosim değil diyorum.Adam hayır yanlışınız var mikro sim kart o diyor.Biraz sert çıkışınca kırmızı bir suratla sorun olmaz aaabi biz hep bundan veriyoruz demeye başladı.(Normal mikro simide yedekte tutup satıyorlarmış bu arada, itiraf etti).Ulan ne yalancı düzenbaz insanlar var.
    Çok canım sıkıldı ama turkcell fatura tarihide yaklaştı, çaresiz kabul ettim çıktım
    Telefonum 4s 128 k kesik mikro simle kullanan varmı? Umarım sorun yaşamam.Avea nın bu konularda sabkıası çok diyorlar çünkü
  • ben 500dk 500sms 500mb kullanıyordum buda iyimiş gerçekten..

@hoog
    micro sim diye kesip veriyorlar ayıp yaw.. gerci bende kesik kullanıyorum sorun olmadı bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil1106

quote:

İnanılmaz memnunum yahu. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Resmen herseyi sınırsız gibi kullanıyorum. Gerçi bugün net hızım biraz düşük :P

Bende çok memnunum. Kafama göre kullanıyorum, konuşurken rahatım, sürekli mesaj atmama rağmen onlarda yeterli, interneti de sürekli dağıtıyorum.

Bitmiyor bir türlü arkadaş

Hocam çok cazip gözüküyor ama umarım Avea yarın bir gün kampanya şartını değiştirip Data kullanım hakkını iptal etmez. Ben de başvurdum. Bugün yarın geçiş tamamlanacak ama Avea bir yamuk yapar gibime geliyor.

Çevremde ki bir çok kimse buna geçiş yapıyor. Aveanın altyapısı bu kadar talebi karşılayamaz ve ve bu pc'den internet işini kaldırır gibi.

• quote:

NOT: Zaten kaynağa da gerek yok. Ben kendi deneyimimi aktardım. 3 gün kullandım. Tüm paket içeriği komple yüklenmişti. Ama bana 4.5 TL fatura geldi.

İlk fatura dönemim sadece bir gün olduğu için banada 1,75 TL fatura gelmişti. İkinci fatura dönemini bekliyorum. Tam bir fatura dönemi olacak. Bir aksilik olmazsa otuz TL ödeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan2255

quote:

NOT: Zaten kaynağa da gerek yok. Ben kendi deneyimimi aktardım. 3 gün kullandım. Tüm paket içeriği komple yüklenmişti. Ama bana 4.5 TL fatura geldi.

İlk fatura dönemim sadece bir gün olduğu için banada 1,75 TL fatura gelmişti. İkinci fatura dönemini bekliyorum. Tam bir fatura dönemi olacak. Bir aksilik olmazsa otuz TL ödeyeceğim.

Eğer e fatura abonesiyseniz 31.2 TL, degilseniz 31.80 TL ödersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kenan2255

quote:

Eğer e fatura abonesiyseniz 31.2 TL, degilseniz 31.80 TL ödersiniz.

Bu farklılık neden kaynaklanıyor?Yani ben başka bir faturalı tarife kullanıyorum ama böyle bir farklılık göremedim.

• İnternet bankacılığına girebilmek için SMS gelmesi gerekiyor malesef gelmiyor. 2 bankadan denedim ikisinden de gelmiyor. Sanırım avenin azizliğine uğradım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

İnternet bankacılığına girebilmek için SMS gelmesi gerekiyor malesef gelmiyor. 2 bankadan denedim ikisinden de gelmiyor. Sanırım avenin azizliğine uğradım.

Bana iş bankasından da geliyor, finansbank'tan da.. hatta finansbanktan turkcell vınn faturası ödedim 1 saat önce ve şifre geldi.
  • quote:

quote:

İnternet bankacılığına girebilmek için SMS gelmesi gerekiyor malesef gelmiyor. 2 bankadan denedim ikisinden de gelmiyor. Sanırım avenin azizliğine uğradım.

Bana iş bankasından da geliyor, finansbank'tan da.. hatta finansbanktan turkcell vınn faturası ödedim 1 saat önce ve şifre geldi.

Fatura ödeyecektim mobil şubeden ödedim şimdi sms gelmeye başladı.
  • Bir alışveriş merkezinde çektik.Aynı anda tam aynı noktada aynı tarifeye sahip S2 ile 5 m çıktı.Bu foto 4s e ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 14 Mayıs 2012; 23:14:13 >
  • quote:

bankamatikten telefon numara guncellemesi yapın.
    veya bankanızdan.

iş bankasında aynı problem olmustu.
    turkcellden vf tasımıstım, telefona guvenlik şifreleri gelmedi.
    guncelledim aynı numarayı duzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

bankamatikten telefon numara guncellemesi yapın.
    veya bankanızdan.

iş bankasında aynı problem olmustu.
    turkcellden vf tasımıstım, telefona guvenlik şifreleri gelmedi.
    guncelledim aynı numarayı duzeldi..

Onu biliyorum ya. Sim kart değiştiğinde 48 saat civarı numaraya sms gelmiyor. Güvenlik için yapıyorlar onu da bende öyle bir sorun da yoktu ama.. Neyse düzeldi sonra.
  • ya konuşma olmasa sadece internet 20 tl olsa alırdım yaa
  • quote:

Önemli Bilgi: Sim kartınızın İD numarası (Simkart yenilenmesi operatör değişkliği dahil) değiştikten sonra 96 saat boyunca bankalar güvenlik nedeniyle SMS göndermez.
  • quote:

Merhabalar:

Bu yeni nesil 500 tarifesindesiniz sanırım fakat yukarıdaki resimde yeni nesil 500 tarifesi yazıyor vede şebeke için kalan dakikalarınız görünüyor bu şebeke içi dakikaları nedir onu öğrenebilirmiyim. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici3434

quote:

Merhabalar:

Bu yeni nesil 500 tarifesindesiniz sanırım fakat yukarıdaki resimde yeni nesil 500 tarifesi yazıyor vede şebeke için kalan dakikalarınız görünüyor bu şebeke içi dakikaları nedir onu öğrenebilirmiyim. teşekkürler.

Ben ekstradan 15 TL'ye şunu da alıyorum. (Avea içi 3000 dk.)

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/ayboyu_paketi.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturali.konuskan.ayboyu

• Benim de 2gb dün doldu fakat hala hızlı bağlanıyorum ( 3,7 mpbs ) . Acaba müşteri hizmetlerini arayıp uyarsam mı
  • Anladım teşekkürler.

Bende cuma günü itibari ile ( Yeni Nesil 500 ) tarifesinden ( Yeni Nesil 1000 ) tarifesine geçiş yaptım yalnızca dakikalarım güncellendi ve cuma gününden beri mh olsun genel merkez olsun aramadıgım birim kalmadı hala tarife değişikliğinde gerceklesmesi gereken kullanım haklarımın tamamı hattıma yüklenmedi yalnızca dakikalarım yüklendi bununla alakalı sureklı arıyorum bana tarife değişikliği kapsamında tarife içeriğinin tamamının yuklenmesi gerektiği soylenıyor ki soylemesine gerek yok zaten olması gereken budur. form olusturuyorlar ve beni arayan kişi internet kullanımı sınırsız olduğu için yalnızca dakikalar guncelleniyor diyor bu kadar saçma bir cevap olabilirmi ve ben tekrar avea genel merkezi arıyorum durumu anlatıyorum hayır paketin tamamı yansır diyorlar evet diyorum oyle olması gerek ayrıca boyle bir maddeniz varmı diyorum paket içeriği aynı olan bir üst pakete geçildiğinde yalnızca dakikalar güncellenir diye bir maddeniz varmı diyorum hayır diyorlar. yıne form olsuturdular ve hala aranmayı beklıyorum ve hala 2 gb lık hızlı internet ve sms im guncellenmedi birbirinden bu kadar kopuk bir kadro baska bir gsm operatorunde yok sanırım. ayrıca burdaki AveaDestek nickli arkasada sorunumu msj yolu ile ilettim hala beklemekteyim. bu sorunu baska yasayan bir arkadas varmı acaba? yada tarife değişikliği yaptığı zaman yalnızca dakikaları guncellenen bir arkadasımız varmı? varsa konuyu cevaplarsa çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.