Şimdi Ara

EKMELEDDİN İHSANOĞLU? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
4
Favori
14.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Ekmek için Ekmeleddin nedir yaw, iyice komediye döndü bu iş yemin ediyorum . 1950 seçimlerine mi hazırlanıyorlar.

Emine Ülker aday olsaydı ; Tarhana için Emine Ülke Tarhan olurdu slogan kesin.

• Slogan konusunda yardımcı olabilirim.
    Daha fazla rant için Rte
    Daha fazla para sıfırlamak için rte.

gayet orjinal yani 30 martta halk buna oy verdi, cb seçiminde de iş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 10 Temmuz 2014; 20:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Slogan konusunda yardımcı olabilirim.
    Daha fazla rant için Rte

Kabul edelim Insanoğlunun seçilmesini partiler kendi içinde dahi istemiyor.Erdoğan kazansın diye bu kadar da çabalanmaz ama.
    Hocam gerçekten bunu farketmiyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Slogan konusunda yardımcı olabilirim.
    Daha fazla rant için Rte

Kabul edelim Insanoğlunun seçilmesini partiler kendi içinde dahi istemiyor.Erdoğan kazansın diye bu kadar da çabalanmaz ama.
    Hocam gerçekten bunu farketmiyor musunuz?

neden istemesin partiler. mhp'de çatlak ses çıkmazken, chp seçmeninin ulusalcı sol kesimi sanki norveçte seçime giriyormuş gibi davranıyor ?

siyasette her daim gerçekçi olmak gerekir. Oy kullanma ehliyetine sahip T.C vatandaşlarının yüzde 60 kadarı sağ partilere oy verir Bu kadar.
    siz isterseniz en demokratik en laik en süper adayı çıkarın, T.C vatandaşı hep namaz kılıyor mu diye sorgular

Ben Rte yerine ihsanoğlu'nu görmek istiyorum. Çünkü rte ve düşüncesinden memnun değilim. Onu görmek istemiyorsam elimden ne geliyorsa yapmak zorundayım.

Hem rte'ye sövüp hemde ''sandığa gitmiycem yeaa, beni temsil eden aday yok'' diye gezemem ortalıkta. Varsa kötünün iyisine veririm oyumu.

• Slogan olmamış. Rte den daha yaratıcı bir slogan bekliyoruz.

Milletin a. koymak için tayyip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Slogan olmamış. Rte den daha yaratıcı bir slogan bekliyoruz.

Milletin a. koymak için tayyip.

• Şu an Habertürk'de .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün sabah yedek parçacıya gittim, kısaca spoiler vereyim, parçacımız ritüellerini aksatmayan bir müslüman, fitresini merhum hocanın talebelerine verir, yardım yapar vs. gittiğimde parçacıda iki ihtiyar bey amca koyu bir muhabbet içindeydiler, ekmel beyin doğduğu yerden, soyuna sopuna kadar neredeyse benim bildiğim tüm detayları konuştular. dikkatimi çeken şu oldu, devrimlerin zulmünden dolayı; babası mısıra gidiyor, gelmiyor, mehmed akif, sami paşa gibi sembollerle birlikte mısırda yaşıyor. bir diğer husus ise, mal varlığı. osmanlı ulemasının torunu, çocuğu olduğundan mütevellit, parasına puluna bir şey sallamadılar. iq'sunun düşük olduğunu da iddia etti, bıyıkları ince, sakalları kalın olan amca.

• en sonunda bu adamı da bu hale getirdik. Ne oldu, sinirlenince, elini masaya vurunca, emir kipi kullanınca liderlik vasfı oldu mu? (bir yere kadar haklı konuşmuş, o ayrı)
  • Chp'lilerin çok büyük çoğunluğu bu adama oy verecek ona ikna oldum. İlk çıktığı zamanlardaki komple teorileri artık yok. Muhalif sesler azaldı. En azından kötünün iyisine oy veririz diye sandığa giderler.
  • hem de tıpış tıpış :D

• RTE ile arasında çok ciddi bir hitabet farkı var. Dün Star tv'ye çıkmıştı biraz izleyeyim dedim, mıymıymıy acayip sıkıcıydı izlerken uyuyakalmışım.
  • Tipis tipis verin gencler

• İnsanoğlu olsun yeter.
    Bu haramzade tayfası iyice azıttı, Hz Muhammed hakkında olmadık şeyler söylemeye başladılar, adamlarda Allah korkusu kalmamış...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

Niye kendi resmini foruma koydun...

kaç para Maaş alıyorsun acaba antonidas ? iyi para veriyolar galiba sana her siyasi konuda yazıyorsun maşallah

foruma 2006 yılında bilgisayar soğutma sistemleri ile ilgili bilgi aramak için girdim.
    Sadece bu bölümde değil, bir çok bölümde yazıyorum.
    Az çok teknik bilgim vardır. İnsanlara yardım etmeye çalışıyorum. Herkes donanım-yazılım konusunda bilgi sahibi olmak zorunda değil.
    Foruma yazılım -donanım hakkında bilgi almak için gelen çok kişi oluyor. Elimden geldiğince onlara yardım etmeye çalışıyorum.
    Kültür, güncel, tarih bölümünde cevap yazıyorum.
    Propoganda veya karapropoganda amaçlı konu açmıyorum.
    Bu işi para karşılığı yapanlar genelde sizin tayfada bulunuyor. Bu kişilerde propoganda veya karapropoganda amaçlı konu açıyor.
    Zaten bu işi para karşılığı yapanlar kendini belli ediyor.
    Donanımla ilgili bir foruma girip doğrudan burada konu açan kişiler genelde bu işi para karşılığı yapan kişiler oluyor.
    Bu bölümde siz de yorum yapıyorsunuz, karşılığında bende yorum yapıyorum.
    Donanım haber yönetimi isterse bu bölümü kapatsın, beni hiç ilgilendirmez.
    Ben yine donanım-yazılım konusunda insanlara yardım etmeye devam ederim.
    Sanırım ne demek istediğimi anlatabildim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sandıkta görüşürüz sandıkta.

Demokrasi sandıktan ibaretse bence o ülkede biraz düşünmemiz lazım tabi düşünmek serbestse.
  • Orijinalden alıntı: pelerinli

bu adam ne yapsa yaranamıyor Sesini yükseltse tayyipe benziyor, efendi gibi konuşsa çok pasif oluyor

fakat gidişatı değiştirmek için uğraştığı çok belli.
  • Selahattin Demirtaş gibi bir alternatif varken İhsanoglunun işi zor.Chp oylarını bölecektir.İhsanoglu Chp'nin yapısına uygun bir aday degil.Düşünceleri siyasi görüşü çok farklı.Bütün itirazlarda zaten bundan kaynaklı.3 aday içinde siyasi görüs olarak içlerinde Chp'ye en yakın olan Demirtaş.
  • Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Orijinalden alıntı: pelerinli

bu adam ne yapsa yaranamıyor Sesini yükseltse tayyipe benziyor, efendi gibi konuşsa çok pasif oluyor

fakat gidişatı değiştirmek için uğraştığı çok belli.

çok belli bir şekilde artık isveçli olarak iş halledemediğinin farkında, artık kurmaylarından (ya da tavsiye verenlerinin adı neyse) "sert olun, kontrol elinizde gözüksün, erk olun" önerisine pek uymasa da yapmaya çalışır bir hali var. Oyunu kurallarına göre oynamaya çalışıyor, hayırlısı diyelim.

• Deep Purple'ın çok tanınmış şarkısı, Child In Time ( çocuk zamanla diye çevireyim ) harikulade bir şarkıdır, " Sweet child in time you'll see the line, between good and bad " der. Tatlı çocuk zamanla iyi ve kötü arasındaki çizgiyi tanıyacaksın!
    Hitlerinde Mussolininin de kitlelere hitabet yetenekleri iyiydi, ama Uluslarını felaketlere sürüklediler her ikiside. Siyaset işte, iyi ve haklı olan değil çoğu zaman cahillere iyi hitap edebilen kazanır, ABD'de de Türkiyede de durum böyledir. 3. Sınıf basit demagogla kaliteli insanın ayrılması kolay değil gerçektende!
    Tıbbi malzeme satıcılığı işimde 1 defa TC'nin en rezil sahtekarlarından birisi patronum olmuştu. Adamın nasıl bir rezil ve sahtekar olduğunu anlamam bile 9-10 ayımı almıştı. Sağ görüşlü, Cuma namazlarını kaçırmayan, 1 cümlesinde 3 yalan söyleyebilen bir tipti.
    Nerdem çıktı şimdi bunlar yaww?
    Neyse, Tayyip gibi birisine bu ülkenin her sokağında en az 10 tane olarak rastlarsınız. Ekmeleddin tipik Osmanlı beyefendisi!
    İkisini de 21. YY'da çekemem doğrusu! Ama aralarında seviye farkı olduğu bir gerçek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 16 Temmuz 2014; 4:02:46 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.