Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
46
Favori
76.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Misir da coral resiflerinde cektigim su alti goruntusunu youtube linki olarak birakiyorum. gayet guzel. Sadece yuzerken cekmek zorunda kaldimm.

https://www.youtube.com/watch?v=FDtl_iKd6Us

kamera ile ilgili sorularida sorablirsiniz.
  • EİS olsa keşke...
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Neden kullanmıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefon var dıye
  • SlowMontion özelligi var mi eken h9r 4k da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasada aldık vıdeolar 10 dakıka kesıp duruyor suresız kaydetmesının yolu yokmu
    arastırdım yoruldum
  • gearbestten gelen urunde ust ok tusu bıraz basılıydı sankı takılmıs gıbı duruyordu ama ekran beyaz ısıgı normal parlaklıktaydı goruntu nettı
    hepsıburada dan 50 tl daha ucuza aldık,goruntu net gıbıydı cok kıyaslayamadım ama ekran ısıgı gozu yorcak kadar parlaktı.exposure 0.0 da o parlaklıkla alakası yok.ekran ısıgı standarttır
    bıde yukarı ok tusu normal calısıyor

sanırım ya aynı fabrıkadan gelıyor yada çakma gıbı
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Zannederim ki hafıza kartındaki dosya sisteminin desteklediği maksimum dosya boyutuyla ilgili.
    FAT32 maksimum 4GB destekler. 4K ile 10 dakika çekim yapınca yine zannederim ki mantıksal olarak 4GB boyuta yaklaşılabiliyor. Bunun için önlem aldıklarını düşünüyorum.
    Bu parçalamayı değiştirebilen bir ayar yok diye biliyorum.
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    720p-120fps seçeneği var.
  • Su alti performansini asagidaki linke birakiyorum. 1080p/60 fps de eger amaciniz profesonellik degil ise gercekten cok guzel kayit yapiyor.

Su alti
    https://www.youtube.com/watch?v=fdtl_ikd6us&t=1s

Arac ici:
    https://www.youtube.com/watch?v=tailutk8djq

Havuz:
    https://www.youtube.com/watch?v=lorfvnmc_vs

Sd kart performansi cok onemli. Her karti kullanmamniz tavsiye ederim. Yazma ve okuma performansi , markadan one cikiyor.
    https://www.mediaexpert.pl/karty-pamieci/karta-pamieci-sandisk-microsdhc-32gb-extreme,id-905240?fbclid=IwAR2fGvMvfXtCXIarPdTX0nf_OzOL6oAHciKg_QLcw-aZ5Ayglsrj39WpOEo

Bu kart is goruyor. Hic takilmadan sorunsuz kaydediyorum.(u3 olmasi onemli ( Klasa 10, UHS-I / U3))

Videolari Adobe Premiere ile 3-4 dakka icinde youtube a hazir hale getiriyorum.Belli basli efekleri de ekleyebiliyorsunuz basit sekilde. Videolardaki gibi giris ve cikislar icin ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikariN -- 30 Nisan 2019; 9:24:12 >

• Merhaba h9 ile h9r nin arasındaki fark sadece kumanda mı? h9 haricen kumanda alsak çalışır mı?
  • Arkadaşlar H9r kumanda ile kapanıyor fakat açılmıyor. Acaba sorun bende mi yoksa kumanda ile açılma özelliği yokmu acaba?
  • Merhaba EKEN H9 almak istiyorum üç sorum olacaktı:

-Remote kumandalı model değilde normalini alsam,uygulamadan fotoğraf çekebilme şansımız var mı veya zamanlayıcı kullanma varmı?
    -İçinde SD KART olmasa Wifi ile direk telefona kayıt yapabiliyor mu?
    -Remote olmayanda Wifi var mı?
  • Kameranın çekimlerinde sol tarafta hep bir fluluk Var. YouTube'da baktım bunu çok yaşayan var Biz de yaşayan var mı.? çözümü de vardı bu netlik kaybının ama bulamıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende elimden geldiğince anlatmaya çalıştım cihazı. Gayet başarılı bir cihaz.

• Eken h9 cihazının araba modu yok sanırım. Youtube bunu yapan biri var ama elektronik devre ile yapmış. Orjinaliğini bozmadan firmware yazılımı ile bu mümkün mü?

Araç içi kullanan var mı bu cihazı?

Birde resmi sitesinde firmware yok en güncel sürümü hangisi ve hangi sitede bilene var mı?
  • kayda baslıyorum ekranda gorunuyor kaydedıyor sonra durduruyorum bakıyorum vıdeo yok
    genellıkle her uc vıdeo cekımın bırı kayboluyor,sd kart degıstırdım yıne aynı

makınada sorun mu var eskıden olmazdı dankı,bıde 1 defa yere dusurdum pılı fırladı o derece

ondamı yanı guncellemesı oluyormu

kayitlar kaybolmamis.galeride gorunmuyordu ama pc de photo klasorune videolarin bir kismini atmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 4 Kasım 2019; 14:16:39 >
  • Allah aşkına şu kamera çekim süresini nasıl düzeltiriz bi çare bulun arkadaşlar ya. Kafasına göre çekiyor alet, bazen 2 saniye bazen 15 saniye bazen 2 dakika, çekiyor durduruyor kaydı kenfi kafasına göre. Çok defa sıfırladım aleti.

Hafıza kartım Toshiba 32 gb 10 class olandan. Wifi başladığımda telefondan çekim tuşuna bastığımda ozaman sorunsuz çekiyor. Sadece kameranın kendi butonu ve uzaktan kumandasıyla çekim butonuna bastığımda kapatıyor kendini bir kaç saniye sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ADET EKEN H9R ALMAK İSTİYORUM. EN UYGUN FİYATLI NEREDEN ALABİLİRİM?
  • Alet baya eskidi ama fiyatı halen çok uygun. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Sağlamlığı nasıldır?
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.