Şimdi Ara

Ek Yerlestirmede Yeni acilan Bölümler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eet arkadaslar ben de oyle rastgele bakıyordum..Örnegin,Ankara üniversitesi Bilgisayar mühendisligi (ingilizce) bölümü yeni acilmis ve 40 kontenjan...
    Aynı seyi Atatürk üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde de gördüm...Ek yerlestirme'ye yetişmiş bu bölümleri acmaları..Daha cok var şu an rastladıklarım bunlar...Şimdi cogu kişi dersanelere kayıdını yaptırdı,cogu kılavuz a bile bakmayacak...Ek yerlestirmeye kalanlar bi acıdan yaşadı bence
    Edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberk3113 -- 4 Ekim 2009; 19:00:35 >

• ankara bilg. ingilizce yeni açıldı tamam ama neye göre alcaklar puan açısından nasıl olcak o iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk3113

eet arkadaslar ben de oyle rastgele bakıyordum..Örnegin,Ankara üniversitesi Bilgisayar mühendisligi (ingilizce) bölümü yeni acilmis ve 40 kontenjan...
    Aynı seyi Atatürk üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde de gördüm...Ek yerlestirme'ye yetişmiş bu bölümleri acmaları..Daha cok var şu an rastladıklarım bunlar...Şimdi cogu kişi dersanelere kayıdını yaptırdı,cogu kılavuz a bile bakmayacak...Ek yerlestirmeye kalanlar bi acıdan yaşadı bence
    Edit:Düzeltme

ek yerleştirmede yerleşirsen dershaneler para iadesi yapıyor zaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.