Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.773
Cevap
4
Favori
236.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam 86 dogana 2500 istemiş ama babam 2000 e indircek galiba :D hem ileride hurda yasası filan da işe yarar.

sinaps o arabaya param yetmez sen al :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

adam 86 dogana 2500 istemiş ama babam 2000 e indircek galiba :D hem ileride hurda yasası filan da işe yarar.

sinaps o arabaya param yetmez sen al :D

dedem bana bundan alcaktı.

Ehliyet Hakkında Herşey

sonra babam üniversiteyi bitirmeden alma dedi. anneannem de önce üniversiteyi kazansın dedi. herkes karşı çıktı ertelendi.

şimdi kaldık buna

Ehliyet Hakkında Herşey

bu da babamın araba e her zaman alamam. nese bakıcezz

• ya beyler sölesenize ciddi bişiler yazın dogan 86 lpgli :D
  • quote:

ya beyler sölesenize ciddi bişiler yazın dogan 86 lpgli :D

http://ilan.elookat.com/ilan-Ankara-da-sahibinden-satilik-86-model-dogan-uasuAAN-1524903.htm burda 5000 tl diyo siz ucuza alcanız...

Ehliyet Hakkında Herşey

bu mudur araba? bizim karşı komşuda var alarmı cıyk cıyk ötüp duruyo. patlatasım geliyo arabayı ama sen alcaksan başım gözüm üstüne
    NOT: doğan görünümlü şahin de olabilir

teknik piskocum hiç yoktan iyidir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinapS -- 18 Mart 2009; 0:03:16 >

• beyler bende bi araba istiyorum yaa ne önerirsiniz psiko snnkilerden olmasın ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: n96zede

beyler bende bi araba istiyorum yaa ne önerirsiniz psiko snnkilerden olmasın ama

bütçeye göre değişir

aslında 2. el bi dacia alcan kafan rahat olcak hem ucuza gelir..
  • aga bizde reno var 9 model eouropa bnm işimi görüyo aslında annemler bana verirler onu kendilerine yeni alırlar
  • quote:

aga bizde reno var 9 model eouropa bnm işimi görüyo aslında annemler bana verirler onu kendilerine yeni alırlar

ooo süper işte
  • siz hiç 86 model dogana bindiniz mi? 96 sahinden daha rahat deneyin :D
    n96zede kapısırıs kanka :D görürüz elmi yaman beymi :P

araba odur sinaps :)
  • neyse ya benim uykum geldi.. yarın sabah yine erken kalkıp doooru dersaneye gidicem. sıkıldım artık ya yarın sınav olsa keşke de girsem bitse

hem yarın çıkışta bi kursa uğrayayım belki dosya hazırlanmıştır ne olur ne olmaz alırım veririm hemen emniyete hiç değilse. şu avantajım da var.. kursla emniyet 10 dk yürüme mesafesinde (sallana sallana)

hayırlısı olsun bakalım.

hadi iyi geceler herkese
  • ii geceler
  • ii geceler dostum bnm de yarın vize var hala ayaktayımtmm ya harbiden bnm elimin altında araba var ona bi modifiye çektim mi ooohh
  • quote:

siz hiç 86 model dogana bindiniz mi? 96 sahinden daha rahat deneyin :D

olur valla kanka sen bursadasın ben istanbul arasında bi şehirde buluşup underground yapabiliriz bana uyarrama alırım anahtarını;)
  • quote:

quote:

siz hiç 86 model dogana bindiniz mi? 96 sahinden daha rahat deneyin :D

olur valla kanka sen bursadasın ben istanbul arasında bi şehirde buluşup underground yapabiliriz bana uyarrama alırım anahtarını;)

görcez

• vay bee ne günlerdi
  • kursa gittim bugun dosyalar hazır olmamış daha meb de.. yarına olur mu bilmiyom. kadın inş olur falan bekliyoruz. hazırlansa hemen alıcaz haber bekliyoruz ne söylesem şimdi yalan olur dedi. yarın yine bi arıcam..

bu arada 213 lira vergi yatırma işlemi saat 14.30 a kadarmış. bu durumda ben dersanede oldugum için yatıramıcam. babama vercem parayı o gitsin yatırsın yerime. yarın dosyayı da alırsam gider veririm
  • benimkiler anca haftaya :S
  • Arkadaslar Aslında konunun başlığını değiştirip sabitlemek lazım sonraki dönemlerde Ehliyete başvuranlara yardımcı olmak amaçlı baya bi karı olur diye düşünüyorum bu konunun siz zaten bilgilisiniz artık yardımcı oluruz dimi?
  • Bence de mantıklı. Zaten topic aldı başını gidiyor
  • sayemizde :)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.