Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.773
Cevap
4
Favori
236.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Orjinalden alıntı: Trumpeter Swan

Bende bugun girdim sınava geçmişimdir heralde bi kere sinyal vermeyi unttum o kadar :D heralde ondan 30 puan kırmazlar. Sonucu öğrenmeye bile gitmedim çarşamba alırım evraklarımı paşalar gibi

Kim vurdu ya gitmem inşallah

işallah bende carsamba alırım persembeyede raziyim

hemen bi tarafın kalkmasın psiko alırım ayağımın altına

• Nerem kalmışki :)
  • quote:

Bende bugun girdim sınava geçmişimdir heralde bi kere sinyal vermeyi unttum o kadar :D heralde ondan 30 puan kırmazlar. Sonucu öğrenmeye bile gitmedim çarşamba alırım evraklarımı paşalar gibi

kal sen de bi görim seni böle artizlik yapıyon yok öğrenmedim falan

• quote:

Orjinalden alıntı: n96zede

quote:

yüklenme adama bu kadar

• quote:

Beyler nası oluyo ortamı anlatın bana sıra sıra mı giriyoz sinava :)

@N96zede: pozisyon buldum mu koyarım valla :) sınıftada böleyim hocalar cok cekiyo benden :)

sıra sıra giriliyo. kursun hazırladığı liste var. hangi araçta gireceksen o aracta gireceklerin listesi var. bizde alfabetik sıra yapmıslar ben en bastaydım. bindim attım turumu geldim indim. budur yani sonra benden sonraki bindi. böyle sırayla gitti..

sınava giderken nufus cüzdanını ve sınav giriş kartını unutma teknik pisiko transit kullandım desen de elenirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinapS

quote:

Beyler nası oluyo ortamı anlatın bana sıra sıra mı giriyoz sinava :)

@N96zede: pozisyon buldum mu koyarım valla :) sınıftada böleyim hocalar cok cekiyo benden :)

sıra sıra giriliyo. kursun hazırladığı liste var. hangi araçta gireceksen o aracta gireceklerin listesi var. bizde alfabetik sıra yapmıslar ben en bastaydım. bindim attım turumu geldim indim. budur yani sonra benden sonraki bindi. böyle sırayla gitti..

sınava giderken nufus cüzdanını ve sınav giriş kartını unutma teknik pisiko transit kullandım desen de elenirsin

giriş kartını ordan verceklermiş nufus cuzdanıda bende :)

• quote:

quote:

Dude calm down

artizlik değil ya :) sınav o kadar abartılcak kadar değilmiş. Yani 30 puan kırılması için çok uğraşman lazım
    Yoksa artislik neyime

• arabaya binince kendimi cok rahat hissediyom ya sanki dünya ayaklarımın altında :) palio vardi sürücü kursunda 2 tanecik :) onla girerim heralde süperdi onlar sessiz transit gibi deil :)
  • quote:

arabaya binince kendimi cok rahat hissediyom ya sanki dünya ayaklarımın altında :) palio vardi sürücü kursunda 2 tanecik :) onla girerim heralde süperdi onlar sessiz transit gibi deil :)

he valla sessiz

sınava girince o kart ile kimligi arkadaki müfettişlere veriyosun. başlıyosun sonra . sınav diye düşünme ya altına almışın palioyu arkadakileri gezdiriyon farzet puanladıklarını düşünme zaten rahat olursun böylece geçersin. tabi drift yapmaya kalkma gezdiriyom die düşün dediysek o kadar da değl teknik pisiko

• quote:

quote:

arabaya binince kendimi cok rahat hissediyom ya sanki dünya ayaklarımın altında :) palio vardi sürücü kursunda 2 tanecik :) onla girerim heralde süperdi onlar sessiz transit gibi deil :)

he valla sessiz

sınava girince o kart ile kimligi arkadaki müfettişlere veriyosun. başlıyosun sonra . sınav diye düşünme ya altına almışın palioyu arkadakileri gezdiriyon farzet puanladıklarını düşünme zaten rahat olursun böylece geçersin. tabi drift yapmaya kalkma gezdiriyom die düşün dediysek o kadar da değl teknik pisiko

:) tmm işallah heyecanlanmam :)

• Psiko sen herzaman boyle sabırsızmısın? 1 aydır göbeğin çatladı ehliyeti alıcam diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mysterious27

Psiko sen herzaman boyle sabırsızmısın? 1 aydır göbeğin çatladı ehliyeti alıcam diye

adam senelerdir gün saymış
  • adam ehliyet beklemekten teknik piskopat olmuş zuhahahahaha
  • teknik bu gün erken yattı heralde yarın sınavda zinde olmalıyım diye miguhahahaha
  • quote:

teknik bu gün erken yattı heralde yarın sınavda zinde olmalıyım diye miguhahahaha

uyuyakalıyomuş sabah
  • Burdayımmm :) ya genelde cok istedigim şeyler için sabırsızlanırım :) bunuda cok istiyom :) Sbah uyuya kalmam evde kurulabilen ne varsa saat 7:30 a kurdum :)
  • banyoda oldum :P
  • quote:

Burdayımmm :) ya genelde cok istedigim şeyler için sabırsızlanırım :) bunuda cok istiyom :) Sbah uyuya kalmam evde kurulabilen ne varsa saat 7:30 a kurdum :)

Hahahahah ulan oLm ne adamsın sen evde kurabildigim nevarsa 7,30 a kurdum diyor :))))
  • zuhahahahah kanka öyle bi ihtimal yok baksana adam ne varsa 7.30 kurmuş ulan valla çok gülüyom bu psikoya acaba nasıl geçti sınavı bak merak ettim şimdi
    quote:

quote:

teknik bu gün erken yattı heralde yarın sınavda zinde olmalıyım diye miguhahahaha

uyuyakalıyomuş sabah

• psiko fazla motivasyon olmaktan tam araba sürerken kitleniyomus bi de kalıyomus sınavdan zuhahahahah ne gülerim valla
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.