Şimdi Ara

Eğitim sistemi tamamen yanlış!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler,eğitim sistemi gerçekten salakça ülkemizde,insan bu eğitim sistemi oldupu sürece kendini geliştiremez.adam pc mühendisi olmak istiyor sen kalk ona türk islam tarihini ezberlet.işte bizim eğitim sistemimiz böyle saçma insanın uzmanlık alanı dene bir şey yok,herşey ezberletmeye dayalı,rekabete dayalı.vallaha şu ülkeden bi kurtulup gidersem hatim indireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Goddard

beyler,eğitim sistemi gerçekten salakça ülkemizde,insan bu eğitim sistemi oldupu sürece kendini geliştiremez.adam pc mühendisi olmak istiyor sen kalk ona türk islam tarihini ezberlet.işte bizim eğitim sistemimiz böyle saçma insanın uzmanlık alanı dene bir şey yok,herşey ezberletmeye dayalı,rekabete dayalı.vallaha şu ülkeden bi kurtulup gidersem hatim indireceğim

Haliyle böyle oluncada aileden aileye geçiyor bu olay. Bilgisayara , teknolojiye , bilime meilli olan çok cocuk aile zorunluluğu ile imamhatip'e gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venüsdeki Limon Ağacı -- 27 Mayıs 2014; 22:53:07 >
  •  Eğitim sistemi tamamen yanlış!
  • Alanlar lisede belli bir seviyeye ayrılmalı,sayısal sözel kadar geniş kapsamlı olmamalı.Ayrıca şu zorunlu dindersi kesinlikle kalkmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmenler zaten sinir bozucu. (İyileri de var tabi) Dil ve Anlatım dersi performans ödevimi geç getirdim (1 Gün) diye 0 puan verdi ve dersten kalıyorum. Diğerini de kabul etmedi ondan da kalıyorum. Yaktı beni son sene inşallah kalmam ve geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymous1907

Alanlar lisede belli bir seviyeye ayrılmalı,sayısal sözel kadar geniş kapsamlı olmamalı.Ayrıca şu zorunlu dindersi kesinlikle kalkmalı.

Din dersi kalkınca herkes istediği bölümü mü okuyacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: anonymous1907

Alanlar lisede belli bir seviyeye ayrılmalı,sayısal sözel kadar geniş kapsamlı olmamalı.Ayrıca şu zorunlu dindersi kesinlikle kalkmalı.

Din dersi kalkınca herkes istediği bölümü mü okuyacak?

O konuyu ayrıca diye belirttim .eğitim sisteminin bi yanlışının da bu oldugunu düşünüyorum

• (SINIFTA KALINCA BEN)
  • Bilişim teknolojileri bölümüne gitsin öyle bir ders yok
  • Gelip buradan 2 mesaj yazmak ile sistem değişmiyor.

• Öğrenmen gereken temel bilgiler var. O bilgileri her vatandaşın bilmesi gerekir. Görülen tarihte çok ayrıntılı değil öğrencilere konu anlattığımdan biliyorum doğru düzgün ayrıntı yok artık. Yapılandırmacı eğitim gelmiş haberimiz yok. Dersin ki üniversiteye alımlarda sorun var, gerçekten böyle bir sorun var. Yeteneğe göre yerleşme yok malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.